Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň - finále
TAB
STP
5
5
DEC
PRE
6
8
OLO
HRK
5
19
SLP
STR
6
15
STP
DEC
6
3
PRE
TAB
6
6
HRK
SLP
5
11
STR
OLO
33
2
OLO
TAB
2
18
HRK
DEC
8
13
SLP
STP
0
8
STR
PRE
9
5
1. liga mužů - základní část
STR
STP
16
11
HRK
OLO
16
7
HRK
BRN
6
18
PRE
OLO
14
9
PRE
BRN
4
11
STR
SLP
18
14
1. liga starších žákyň
HRK
STP
10. 12.
10:00
TAB
STR
10. 12.
11:00
STP
TAB
10. 12.
13:15
HRK
STR
10. 12.
14:15
STP
STR
10. 12.
16:30
HRK
TAB
10. 12.
17:30
Liga mini žáků a žaček
PLZ
HRK
10. 12.
10:00
SLP
DEC
10. 12.
10:40
STR
HRK
10. 12.
11:20
PLZ
SLP
10. 12.
12:00
DEC
STR
10. 12.
12:40
HRK
SLP
10. 12.
13:20
PLZ
DEC
10. 12.
14:00
STR
SLP
10. 12.
14:40
HRK
DEC
10. 12.
15:20
PLZ
STR
10. 12.
16:00
1. liga žen - základní část
HRK
PLZ
10. 12.
12:00
HRK
PLZ
10. 12.
15:15
STP
STR
11. 12.
13:00
STP
STR
11. 12.
16:00
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
17. 12.
09:00
BRN
DEC
17. 12.
10:15
STR
STP
17. 12.
11:30
PLZ
BRN
17. 12.
12:45
STR
DEC
17. 12.
14:00
DEC
STP
18. 12.
08:00
STR
PLZ
18. 12.
09:15
BRN
STP
18. 12.
10:30
DEC
PLZ
18. 12.
11:45
STR
BRN
18. 12.
13:00
1. liga dorostenek
HRK
STP
17. 12.
10:00
STR
STP
17. 12.
12:00
HRK
STR
17. 12.
14:00
4. 12. 2022 - 09:00, Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň - finále
Plavecký areál Klíše, U Koupaliště 575/11, Ústí nad Labem
SK UP Olomouc
2:18
(0:5, 1:3, 0:4, 1:6)
Ukončené utkání
TJ Tábor
Rozhodčí: Martin Heimrath , Jozef Oravec

SK UP Olomouc

Trenér: Martin Bakala

Asistent trenéra: Jan Procházka

# P Hráč G V
1 B Eliáš Bakala 0 0
2 H Lukáš Málek 1 0
3 H Štěpán Strmiska 1 1
4 H Štěpán Opletal 0 1
5 H Matěj Kubíček 0 0
7 H Teodor Mysliveček 0 0
8 H Matyáš Procházka 0 0
9 H Lucie Bakalová 0 0
10 H Veronika Kubíčková 0 0
11 H Tadeáš Kania 0 0
13 H Ella Malá 0 0

TJ Tábor

Trenér: Petr Škabroud

Asistent trenéra: Martin Kučera

# P Hráč G V
1 B Ondřej Šmejkal 0 0
2 H Ondřej Špaček 0 0
3 H Adam Novák 2 0
4 H Dalibor Jech 0 0
5 H Matyáš Navrátil 3 1
6 H Daniel Řezáč 4 1
7 H Natálie Oubramová 0 0
8 H Karolína Bicanová 2 0
9 H Šimon Novák 3 0
10 H Adéla Škabroudová 0 0
11 H Vojtěch Chlupsa 2 0
12 H Anabela Šimonová 0 0
13 H Marie Ostrá 2 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 05:02 Gól Marie Ostrá 13
3 Štěpán Strmiska Vyloučení 20s 03:25 ikona karty
0:2 ikona míče 03:08 Gól Šimon Novák 9
0:3 ikona míče 02:25 Gól Daniel Řezáč 6
0:4 ikona míče 01:27 Gól Daniel Řezáč 6
0:5 ikona míče 00:03 Gól Adam Novák 3

2. čtvrtina

0:6 ikona míče 05:35 Gól Šimon Novák 9
3 Štěpán Strmiska Gól 04:06 ikona míče 1:6
ikona karty 03:28 Vyloučení 20s Daniel Řezáč 6
1:7 ikona míče 01:11 Gól Karolína Bicanová 8
1:8 ikona míče 00:37 Gól Daniel Řezáč 6

3. čtvrtina

1:9 ikona míče 05:16 Gól Marie Ostrá 13
1:10 ikona míče 03:30 Gól Daniel Řezáč 6
1:11 ikona míče 02:08 Gól Šimon Novák 9
1:12 ikona míče 01:20 Gól Karolína Bicanová 8
ikona karty 00:08 Vyloučení 20s Matyáš Navrátil 5

4. čtvrtina

Time-out 06:00
2 Lukáš Málek Gól 05:54 ikona míče 2:12
2:13 ikona míče 04:13 Gól Adam Novák 3
2:14 ikona míče 03:30 Gól Matyáš Navrátil 5
4 Štěpán Opletal Vyloučení 20s 02:49 ikona karty
2:15 ikona míče 02:40 Gól Matyáš Navrátil 5
2:16 ikona míče 00:59 Gól Matyáš Navrátil 5
2:17 ikona míče 00:28 Gól Vojtěch Chlupsa 11
Time-out 00:28
2:18 ikona míče 00:06 Gól Vojtěch Chlupsa 11

sociální sítě

Partneři