1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
11. 2. 2023 - 18:30, 1. liga mužů - základní část
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 14700
UKVP Stepp Praha
8:12
(3:3, 1:5, 3:1, 1:3)
Ukončené utkání
KPSP Kometa Brno
Rozhodčí: Václav Matoušek , Jiří Jarolím

UKVP Stepp Praha

Trenér: Carlo Cussotto

# P Hráč G V
1 B Martin Januš 0 0
2 H Ondřej Čurda 1 2
3 H Michal Vološčuk 3 1
4 H Jonáš Diblík 0 2
5 H Simon Vyšín 0 0
6 H Jan Závodský 0 0
7 H Ryan Kajtor 1 0
8 H Dmytrij Pantelejmonov 0 1
9 H Alex Mynář ikona karty 0 1
10 H Tadeáš Špindler 0 0
11 H Tomáš Petr 2 2
12 H Sergey Simonenko 1 0
13 H Matěj Varga 0 3

KPSP Kometa Brno

Trenér: Jakub Hlaváčik

Asistent trenéra: Radomír Jaška

# P Hráč G V
1 B Václav Šulc 0 0
2 H Martin Rybnikár ikona karty 1 1
3 H Adam Schönwälder 4 2
4 H Martin Havel 2 1
5 H Adam Kříž 1 0
6 H Lukáš Zezula 0 0
7 H David Scheer 0 1
8 H Martin Bebjak 3 1
9 H Timotej Kompaník 1 1
10 H Vojtěch Kult 0 0
11 H Ivan Schönwälder 0 1
12 H Michael Böhm 0 0
13 H Patrik Adamec 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

11 Tomáš Petr Vyloučení 20s 07:07 ikona karty
ikona karty 06:32 Vyloučení 20s Patrik Adamec 13
2 Ondřej Čurda Gól 06:29 ikona míče 1:0
1:1 ikona míče 05:22 Gól Adam Schönwälder 3
2 Ondřej Čurda Vyloučení 20s 03:08 ikona karty
1:2 ikona míče 02:54 Gól Adam Schönwälder 3
ikona karty 02:19 Penalta Timotej Kompaník 9
3 Michal Vološčuk Gól 02:19 ikona míče 2:2
3 Michal Vološčuk Vyloučení 20s 02:03 ikona karty
4 Jonáš Diblík Vyloučení 20s 01:30 ikona karty
2:3 ikona míče 01:28 Gól Adam Schönwälder 3
ikona karty 00:09 Penalta David Scheer 7
3 Michal Vološčuk Gól 00:09 ikona míče 3:3

2. čtvrtina

ikona karty 05:31 Vyloučení 20s Martin Bebjak 8
3:4 ikona míče 04:28 Gól Adam Schönwälder 3
13 Matěj Varga Vyloučení 20s 03:47 ikona karty
3:5 ikona míče 03:35 Gól Martin Havel 4
3:6 ikona míče 02:10 Gól Martin Havel 4
ikona karty 01:55 Vyloučení 20s Ivan Schönwälder 11
ikona karty 00:23 Vyloučení DKBN Martin Rybnikár 2
9 Alex Mynář Vyloučení DKBN 00:23 ikona karty
3:7 ikona míče 00:23 Gól Martin Rybnikár 2
3:8 ikona míče 00:23 Gól Martin Bebjak 8
3 Michal Vološčuk Gól 00:23 ikona míče 4:8

3. čtvrtina

11 Tomáš Petr Gól 07:07 ikona míče 5:8
13 Matěj Varga Vyloučení 20s 06:17 ikona karty
Time-out 05:10
4 Jonáš Diblík Vyloučení 20s 04:30 ikona karty
2 Ondřej Čurda Vyloučení 20s 04:28 ikona karty
11 Tomáš Petr Gól 03:53 ikona míče 6:8
6:9 ikona míče 03:28 Gól Martin Bebjak 8
ikona karty 03:01 Vyloučení 20s Adam Schönwälder 3
12 Sergey Simonenko Gól 01:57 ikona míče 7:9
ikona karty 01:13 Penalta Adam Schönwälder 3
13 Matěj Varga Vyloučení 20s 00:56 ikona karty

4. čtvrtina

7:10 ikona míče 06:49 Gól Martin Bebjak 8
11 Tomáš Petr Vyloučení 20s 05:15 ikona karty
7:11 ikona míče 05:13 Gól Timotej Kompaník 9
7:12 ikona míče 04:35 Gól Adam Kříž 5
Time-out 04:32
7 Ryan Kajtor Gól 02:51 ikona míče 8:12
8 Dmytrij Pantelejmonov Vyloučení 20s 02:27 ikona karty
02:27 Time-out
00:52 Time-out
ikona karty 00:06 Vyloučení 20s Martin Havel 4

sociální sítě

Partneři