1. liga mužů - základní část
PRE
STR
11. 2.
11:50
HRK
STR
11. 2.
18:00
STP
BRN
11. 2.
18:30
SLP
OLO
11. 2.
20:00
STP
OLO
12. 2.
10:00
SLP
BRN
12. 2.
11:30
2. liga mužů
OPA
STP
18. 2.
11:30
DEC
SLP
18. 2.
13:00
TAB
STP
18. 2.
16:00
OPA
DEC
18. 2.
17:30
STP
DEC
19. 2.
08:30
OPA
TAB
19. 2.
10:00
STP
SLP
19. 2.
11:30
TAB
DEC
19. 2.
13:00
OPA
SLP
19. 2.
14:30
21. 1. 2023 - 19:15, 2. liga mladších dorostenců
Plavecký stadion v Olomouci, Legionářská 11, Olomouc
Reprezentace ČR
3:18
(0:5, 2:8, 1:2, 0:3)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Martin Bakala , Lukáš Zezula

Reprezentace ČR

Trenér: Cinzia Ragusa

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 0
3 H Karel Žárský 1 1
4 H Mikuláš Bělohlávek 4 1
6 H Antonín Grasser 1 3
7 H Erik Frýdecký 1 1
8 H Nathan Bauer 3 1
9 H Barnabáš Diblík 1 3
10 H Matin Sanginov 2 1
11 H Hlieb Storozhenko 3 0
12 H Heorhii Storozhenko 2 2

Průběh utkání

1. čtvrtina

ikona karty 07:00 Vyloučení 20s Karel Žárský 3
0:1 ikona míče 06:16 Gól Antonín Grasser 6
ikona karty 05:18 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 4
0:2 ikona míče 04:27 Gól Mikuláš Bělohlávek 4
ikona karty 04:15 Vyloučení 20s Antonín Grasser 6
0:3 ikona míče 03:45 Gól Mikuláš Bělohlávek 4
0:4 ikona míče 03:09 Gól Nathan Bauer 8
4 Anežka Rychterová Penalta 03:09 ikona karty
ikona karty 02:52 Vyloučení 20s Erik Frýdecký 7
ikona karty 02:02 Vyloučení 20s Heorhii Storozhenko 12
2 Viktorie Kuštová Vyloučení 20s 01:33 ikona karty
0:5 ikona míče 00:02 Gól Mikuláš Bělohlávek 4

2. čtvrtina

0:6 ikona míče 06:09 Gól Hlieb Storozhenko 11
ikona karty 06:00 Vyloučení 20s Antonín Grasser 6
0:7 ikona míče 05:31 Gól Matin Sanginov 10
ikona karty 04:52 Vyloučení 20s Barnabáš Diblík 9
4 Anežka Rychterová Gól 04:29 ikona míče 1:7
1:8 ikona míče 04:13 Gól Heorhii Storozhenko 12
1:9 ikona míče 03:43 Gól Hlieb Storozhenko 11
8 Viola Svitáková Gól 03:15 ikona míče 2:9
2:10 ikona míče 02:20 Gól Nathan Bauer 8
4 Anežka Rychterová Vyloučení 20s 01:21 ikona karty
2:11 ikona míče 01:01 Gól Karel Žárský 3
2:12 ikona míče 00:31 Gól Heorhii Storozhenko 12
2:13 ikona míče 00:08 Gól Nathan Bauer 8

3. čtvrtina

Time-out 06:47
ikona karty 06:47 Vyloučení 20s Barnabáš Diblík 9
ikona karty 05:46 Vyloučení 20s Antonín Grasser 6
10 Nikola Šintáková Gól 05:33 ikona míče 3:13
3:14 ikona míče 04:32 Gól Barnabáš Diblík 9
ikona karty 02:45 Vyloučení 20s Heorhii Storozhenko 12
5 Simona Grecová Vyloučení 20s 00:56 ikona karty
00:56 Time-out
3:15 ikona míče 00:45 Gól Matin Sanginov 10
ikona karty 00:29 Vyloučení 20s Barnabáš Diblík 9

4. čtvrtina

7 Valentýna Šímová Vyloučení 20s 06:40 ikona karty
3:16 ikona míče 05:25 Gól Erik Frýdecký 7
ikona karty 04:56 Vyloučení 20s Nathan Bauer 8
3:17 ikona míče 03:23 Gól Mikuláš Bělohlávek 4
ikona karty 02:22 Vyloučení 20s Matin Sanginov 10
12 Tereza Zachovalová Vyloučení 20s 00:08 ikona karty
3:18 ikona míče 00:07 Gól Hlieb Storozhenko 11

sociální sítě

Partneři