1. liga mladších žáků a žákyň
SLP
STP
25. 5.
10:00
STR
OLO
25. 5.
12:00
STP
STR
25. 5.
14:00
SLP
OLO
25. 5.
16:30
OLO
STP
26. 5.
09:00
SLP
STR
26. 5.
10:00
2. liga mladších žáků a žákyň
DEC
PLZ
25. 5.
11:00
BRN
PLZ
25. 5.
13:00
DEC
BRN
25. 5.
15:00
1. liga mužů - o 3. místo
SK Slavia Praha
UKVP Stepp Praha
25. 5.
17:30
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
31. 5.
20:00
1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
25. 5.
18:35
Asten Johnson Fezko Strakonice
KPSP Kometa Brno
1. 6.
11:30
5. turnaj - Slávia Praha
SLP
STP
1. 6.
09:00
DEC
STR
1. 6.
09:45
HRK
STP
1. 6.
10:30
SLP
DEC
1. 6.
11:15
HRK
STR
1. 6.
12:00
STP
DEC
1. 6.
12:45
SLP
STR
1. 6.
13:30
DEC
HRK
1. 6.
14:15
STR
STP
1. 6.
15:00
SLP
HRK
1. 6.
15:45
1. liga mladších dorostenců
DEC
HRK
1. 6.
11:00
SLP
STR
1. 6.
12:15
STR
HRK
1. 6.
14:30
DEC
SLP
1. 6.
15:45
HRK
SLP
2. 6.
09:00
DEC
STR
2. 6.
10:15
2. liga starších žáků
PRE
OLO
8. 6.
00:00
BRN
SLP
8. 6.
00:00
OLO
BRN
8. 6.
00:00
PRE
SLP
8. 6.
00:00
1. liga starších dorostenců
DEC
STP
8. 6.
11:00
PLZ
STR
8. 6.
12:15
STP
BRN
8. 6.
14:00
DEC
PLZ
8. 6.
15:15
BRN
STR
8. 6.
16:30
1. liga starších žáků
TAB
STP
8. 6.
13:30
DEC
HRK
8. 6.
14:30
STP
DEC
8. 6.
16:30
TAB
HRK
8. 6.
17:30
16. 12. 2023 - 14:40, Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň
Plavecký areál Klíše, U Koupaliště 575/11, Ústí nad Labem
SKP Kometa Brno
1:24
(0:7, 1:4, 0:7, 0:6)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Jan Benc , Matěj Sedliský

SKP Kometa Brno

Trenér: Zbyněk Nečas

# P Hráč G V
1 B Kostiantyn Glushko 0 1
6 H Petr Bezděk 0 1
7 H Radim Dvořáček 1 2
8 H Sebastián Novotný 0 0
10 H Matyáš Brunclík 0 0
11 H Tobiáš Páleník 0 0
12 H Tomáš Vrbka 0 0
13 H Matylda Svobodová 0 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Roman Zachoval

Asistent trenéra: Robert Mosorjak

# P Hráč G V
1 B Maxim Mosorjak 0 0
2 H Ema Pecková 0 0
3 H David Mišutka 3 1
4 H Lukáš Zachoval 11 0
5 H William Maceška 4 0
6 H Timon Bauer 3 0
7 H Abigail Hodaňová 2 0
8 H Karel Vonka 0 0
10 H Maksim Sanginov 1 0
11 H Tomáš Siegl 0 1
12 H Lotta Marvánová 0 0
13 H Yevgen Guroma 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

1 Kostiantyn Glushko Penalta 05:25 ikona karty
0:1 ikona míče 05:25 Gól Lukáš Zachoval 4
7 Radim Dvořáček Vyloučení 20s 04:28 ikona karty
0:2 ikona míče 04:23 Gól Lukáš Zachoval 4
0:3 ikona míče 03:28 Gól Lukáš Zachoval 4
ikona karty 02:55 Penalta David Mišutka 3
0:4 ikona míče 02:44 Gól Lukáš Zachoval 4
0:5 ikona míče 02:04 Gól David Mišutka 3
0:6 ikona míče 01:20 Gól Timon Bauer 6
7 Radim Dvořáček Vyloučení 20s 00:55 ikona karty
0:7 ikona míče 00:47 Gól Lukáš Zachoval 4

2. čtvrtina

0:8 ikona míče 05:43 Gól William Maceška 5
0:9 ikona míče 04:43 Gól William Maceška 5
7 Radim Dvořáček Gól 03:05 ikona míče 1:9
1:10 ikona míče 02:44 Gól Lukáš Zachoval 4
1:11 ikona míče 02:01 Gól Timon Bauer 6

3. čtvrtina

1:12 ikona míče 05:41 Gól William Maceška 5
1:13 ikona míče 04:51 Gól Lukáš Zachoval 4
1:14 ikona míče 04:26 Gól David Mišutka 3
1:15 ikona míče 03:43 Gól Maksim Sanginov 10
1:16 ikona míče 02:57 Gól Lukáš Zachoval 4
1:17 ikona míče 01:11 Gól Timon Bauer 6
Time-out 00:21
00:10 Time-out
6 Petr Bezděk Vyloučení 20s 00:03 ikona karty
1:18 ikona míče 00:03 Gól Abigail Hodaňová 7

4. čtvrtina

1:19 ikona míče 04:36 Gól Abigail Hodaňová 7
1:20 ikona míče 03:45 Gól Lukáš Zachoval 4
1:21 ikona míče 03:13 Gól Lukáš Zachoval 4
1:22 ikona míče 02:22 Gól David Mišutka 3
1:23 ikona míče 01:42 Gól Lukáš Zachoval 4
ikona karty 01:05 Vyloučení 20s Tomáš Siegl 11
00:32 Time-out
1:24 ikona míče 00:20 Gól William Maceška 5

sociální sítě

Partneři