2. liga mužů
TAB
HRK
19
18
DEC
PLZ
18
7
STP
HRK
7
24
PLZ
STP
25
7
TAB
DEC
14
19
DEC
STP
20
6
HRK
PLZ
7
13
TAB
STP
22
7
TAB
PLZ
19
19
HRK
DEC
13
25
1. liga starších žákyň
TAB
STP
11
10
STR
STP
3
10
TAB
STR
19
8
1. liga starších dorostenek
STP
STR
10
15
HRK
STR
2
14
STP
HRK
6
12
PÓLISTÉ ZNAJÍ NEJLEPŠÍ HRÁČE A HRÁČKY ZA ROK 2023
24. 1. 2024

PÓLISTÉ ZNAJÍ NEJLEPŠÍ HRÁČE A HRÁČKY ZA ROK 2023

V pondělí 22. ledna v pražském hotelu Grandior proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších hráčů a hráček za uplynulý kalendářní rok. Stejně jako v předešlých letech, akce proběhla ve spolupráci s ČSPS (český svaz plaveckých sportů). V příjemné atmosféře a za přítomnosti zástupců obou svazů i představitelů sportovních klubů bylo oceněno hned několik sportovců, mezi nimi také vodní pólisté a pólistky.

Jako první si ocenění „Juniorka roku“ převzala strakonická opora Josefína Holá, která se může pyšnit jak skvělými výkony v domácích soutěžích (v loňské sezóně patřila k nejlepším ligovým střelkyním a v aktuálním ligovém ročníku zaujímá šestou příčku v tabulce nejlepších střelců s 15 góly), tak i na mezinárodní úrovni (v kvalifikaci na ME a na samotném šampionátu se řadila mezi opory týmu).

Cenu pro „Juniora roku“ si stejně jako loni odnesl Čeněk Rameš. V sezóně 2022/2023 se mohl pyšnit vítězstvím v I. lize staršího dorostu s týmem SK Děčín a zároveň prvenstvím v tabulce nejlepších střelců. Na mezinárodním poli předvedl své výkony hlavně na prosincovém turnaji EU Nations mužů, kde se stal druhým nejlepším střelcem české reprezentace.

 

V rámci galavečera bylo jmenováno sedm nejlepších hráčů a hráček za rok 2023. Mezi oceněnými byli:

SEDMIČKA ROKU:

Ženy: Lucie Votavová, Karolína Hlavatá, Karolína Javůrková, Rozálie Fügnerová, Natálie Remišová (AJ Strakonice), Barbora Procházková (UKVP Stepp Praha) a Františka Makovská (TJ Hradec Králové).

Muži: Jiří Bohutínský, Tomáš Kouba, Jiří Volák (AJ Strakonice), Adam Schönwälder, Michal Böhm (KPSP Kometa Brno), Alex Mynář (UKVP Stepp Praha) a Martin Jirota (SK Slavia Praha).

 

Nezbývá než pogratulovat všem oceněným a poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto galavečera. Doufáme, že jste si tuto akci užili a těšíme se na Vás zase příští rok!

sociální sítě

Partneři