18:00
Na úvod 2. ligy mužů Děčín bez ztráty bodu
Muži
7. 10. 2024

Ve Strakonicích odstartoval nový ročník druhé ligy mužů. Děčín vyhrál všechna svá utkání

SK Slavia Praha byla pořadatelem prvního kola druhé nejvyšší soutěže mužů ve vodním póle. Turnaj se odehrál ve Strakonicích v nové nafukovací hale, kde má své domácí zázemí strakonický prvoligový tým. Turnaj, na kterém se představily týmy SK Slavia Praha, UKVP STEPP Praha, SK Děčín, Slavia Hradec Králové a TJ Tábor přinesl v sobotních duelech vyrovnaná utkání. Asi nejočekávanější byl sobotní duel pražských rivalů Slavie a Steppu. Těsné vítězství uhájila Slavie, která po čtvrtinách 4:3, 3:2, 1:4, 4:2 brala všechny body za vítězství 12:11. Nedělní utkání mezi Děčínem a pražským STEPPem, který přivezl na druhou ligu tým posilněný o hráče první ligy slibovalo zajímavé vodní pólo. Děčín však od začátku utkání dominoval a po druhé čtvrtině již vedl 13:4. Ve druhé polovině utkání si děčínští výsledek s přehledem uhájili a povolili pražským zkorigovat výsledek na 13:18 (1:6, 3:7, 6:2, 3:3). kompletní výsledky a statistiky 2. ligy najdete na https://csvp.cz/zapasy/2-liga-muzi