2. liga mužů
TAB
HRK
19
18
DEC
PLZ
18
7
STP
HRK
7
24
PLZ
STP
25
7
TAB
DEC
14
19
DEC
STP
20
6
HRK
PLZ
7
13
TAB
STP
22
7
TAB
PLZ
19
19
HRK
DEC
13
25
1. liga starších žákyň
TAB
STP
11
10
STR
STP
3
10
TAB
STR
19
8
1. liga starších dorostenek
STP
STR
10
15
HRK
STR
2
14
STP
HRK
6
12
JUNIORKY SE PŘEDSTAVÍ NA TURNAJI EU NATIONS V BRNĚ
Ženy
Reprezentace
U17
LEN
1. 11. 2023

JUNIORKY SE PŘEDSTAVÍ NA TURNAJI EU NATIONS V BRNĚ

Minulý víkend se konal turnaj EU Nations juniorů, tento týden se přesouváme k juniorkám. Do brněnského bazénu opět zavítají reprezentační výběry ze všech koutů Evropy. Kromě našeho národního týmu se na turnaji ukážou výběry Anglie, Skotska, Německa a Slovenska. Formát tohoto turnaje bude poněkud odlišný než ten předchozí. Týmy utvoří jednu skupinu, ve které budou hrát utkání formou „každý s každým“. Tyto zápasy se uskuteční v průběhu pátku a soboty, načež se v neděli první utká s druhým o zlato a třetí se čtvrtým o bronz.

Češky čeká první utkání v pátek po poledni, kdy nastoupí proti Anglii. Následně vyzvou ve večerním zápase Německo. Sobota nabídne dva zápasy: dopoledne souboj se Skotskem a večer derby se Slovenskem.

Zejména utkání se Slovenskem a Anglií bude pro naše holky náročné, neboť obě země jsou účastníky letošního mistrovství Evropy juniorek. Slovensko se na tomto šampionátu probojovalo až do vyřazovací fáze turnaje, kde však podlehlo v utkání se silným Chorvatskem a nakonec obsadilo 10. místo. Angličanky na turnaji nepostoupily ze skupiny kvůli těsné prohře s Ukrajinou a remíze se Srbskem a skončily na 13. místě.

Stejně jako v případě turnaje juniorů, i nyní bude zprostředkován live-stream a on-line zápis všech utkání. Zápasy můžete sledovat na našem YouTube kanále a průběh utkání na stránkách www.eunwp.eu.

Držíme našim holkám palce!!!

ČEŠKY, DO TOHO!!!

sociální sítě

Partneři