1. liga mužů - základní část
STR
OLO
24. 2.
17:00
STR
PRE
25. 2.
11:00
SLP
BRN
9. 3.
12:20
STP
BRN
9. 3.
19:30
Další víkend plný vodního póla přinesl mimo jiné i 2 derby zápasy, ve kterých padlo celkem 9 červených karet!!!
1. Liga
1. Liga žen
Žáci
27. 2. 2023

Další víkend plný vodního póla přinesl mimo jiné i 2 derby zápasy, ve kterých padlo celkem 9 červených karet!!!

Nejvyšší tuzemské soutěže byly o víkendu opět plné napínavých zápasů, zejména pak pražské Podolí praskalo ve švech, neboť se v něm odehrálo celkem 14 zápasů napříč třemi soutěžemi!!!

Bezpochyby nejnapínavější byly dvoje derby utkání mezi Steppem a Slávií v 1. lize mužů, přičemž v těchto dvou zápasech padlo celkem 9 červených karet!!! Stepp Praha v obou soubojích zvítězil (10:4 a 16:6) a svému městskému rivalovi ukradl třetí pozici v tabulce.

AJ Strakonice potěšily své fanoušky, když ve svém domácím bazénu dvakrát zvítězily. Zejména pak sobotní duel s KVP Přerov přinesl určité napětí, kdy hanácký soupeř celou dobu držel s Jihočechy krok. Rozhodující se ukázala až poslední čtvrtina, kterou jasně ovládli domácí a odnáší si tak výhru 14:10. V nedělním utkání pak jasně porazili Hradec Králové 28:4 a upevnili si druhou příčku.

 

V první lize žen se odehrály dvě utkání v pražském Podolí, a to mezi KVS Plzeň a Steppem Praha. První jasně skončilo ve prospěch domácích 8:4, ovšem vinou pořadatele Vám nemůžeme zprostředkovat druhý zápas, neboť vznikly komplikace s celkovým zápisem z utkání.

 

Starší žáci odehráli o víkendu dva turnaje, jeden v Olomouci (2. liga) a jeden v Praze (1. liga):

Druhé lize nadále kraluje KVS Plzeň, která však o víkendu v jednom z utkání zaváhala a uhrála remízu s třetí Kometou. Ta remízovala tři ze čtyř víkendových zápasů a ztrácí na druhý TJ Tábor jeden bod. Na čtvrtém místě se nachází Hradec Králové a páté místo připadá Olomouci.

V první lize vede tabulku UKVP Stepp Praha, a to mimo jiné díky čtyřem víkendovým výhrám. O druhé místo se perou AJ Strakonice, SK Děčín a Slavia Praha, přičemž nejlepší výchozí pozici má první zmiňovaný. Na pátém místě je KVP Přerov, který dosud v první lize starších žáků nebodoval.

 

Záznamy z utkání: https://www.youtube.com/@ceskevodnipolo6398/streams

sociální sítě

Partneři