1. liga mužů - základní část
PRE
STR
11. 2.
11:50
HRK
STR
11. 2.
18:00
STP
BRN
11. 2.
18:30
SLP
OLO
11. 2.
20:00
STP
OLO
12. 2.
10:00
SLP
BRN
12. 2.
11:30
2. liga mužů
OPA
STP
18. 2.
11:30
DEC
SLP
18. 2.
13:00
TAB
STP
18. 2.
16:00
OPA
DEC
18. 2.
17:30
STP
DEC
19. 2.
08:30
OPA
TAB
19. 2.
10:00
STP
SLP
19. 2.
11:30
TAB
DEC
19. 2.
13:00
OPA
SLP
19. 2.
14:30
22. 1. 2023 - 10:45, 2. liga mladších dorostenců
Plavecký stadion v Olomouci, Legionářská 11, Olomouc
Asten Johnson Fezko Strakonice
14:8
(3:1, 2:1, 5:5, 4:1)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Lukáš Zezula , Radek Otáhal

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Dušan Chodl

Asistent trenéra: Ondřej Šimek

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
3 H Oliver Očenášek 6 2
4 H Timon Bensch 0 0
5 H Štěpán Kovář 3 1
6 H Marek Kulda 0 0
7 H Tommy Bensch 0 2
8 H Adam Holzbauer ikona karty 0 2
9 H Antonín Šimek 1 3
10 H Timohty Přibyl 4 0
11 H Jindřich Lukeš 0 1

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 1
3 H Karel Žárský 0 1
4 H Mikuláš Bělohlávek 0 1
6 H Antonín Grasser 0 0
7 H Erik Frýdecký 0 0
8 H Nathan Bauer 3 2
9 H Barnabáš Diblík 0 0
10 H Matin Sanginov 1 3
11 H Hlieb Storozhenko 1 1
12 H Heorhii Storozhenko 3 2

Průběh utkání

1. čtvrtina

8 Adam Holzbauer Vyloučení 20s 07:37 ikona karty
ikona karty 07:12 Vyloučení 20s Nathan Bauer 8
5 Štěpán Kovář Gól 07:05 ikona míče 1:0
1:1 ikona míče 06:07 Gól Heorhii Storozhenko 12
10 Timohty Přibyl Gól 05:26 ikona míče 2:1
ikona karty 05:02 Vyloučení 20s Heorhii Storozhenko 12
3 Oliver Očenášek Vyloučení 20s 02:37 ikona karty
ikona karty 01:10 Vyloučení 20s Heorhii Storozhenko 12
10 Timohty Přibyl Gól 00:59 ikona míče 3:1

2. čtvrtina

5 Štěpán Kovář Gól 07:18 ikona míče 4:1
ikona karty 06:18 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 4
3 Oliver Očenášek Vyloučení 20s 06:18 ikona karty
3 Oliver Očenášek Gól 02:15 ikona míče 5:1
ikona karty 01:36 Penalta Karel Žárský 3
ikona karty 01:21 Vyloučení 20s Nathan Bauer 8
5:2 ikona míče 00:03 Gól Nathan Bauer 8
9 Antonín Šimek Penalta 00:03 ikona karty

3. čtvrtina

5 Štěpán Kovář Gól 07:36 ikona míče 6:2
8 Adam Holzbauer ČK 06:35 ikona karty
ikona karty 06:35 Vyloučení 20s Hlieb Storozhenko 11
6:3 ikona míče 06:20 Gól Heorhii Storozhenko 12
10 Timohty Přibyl Gól 05:31 ikona míče 7:3
3 Oliver Očenášek Gól 05:04 ikona míče 8:3
ikona karty 05:04 Penalta Matin Sanginov 10
8:4 ikona míče 04:52 Gól Matin Sanginov 10
9 Antonín Šimek Gól 03:50 ikona míče 9:4
9 Antonín Šimek Vyloučení 20s 03:34 ikona karty
03:34 Time-out
9:5 ikona míče 03:23 Gól Nathan Bauer 8
ikona karty 02:31 Vyloučení 20s Matin Sanginov 10
9:6 ikona míče 01:43 Gól Nathan Bauer 8
3 Oliver Očenášek Gól 01:19 ikona míče 10:6
ikona karty 01:19 Penalta Max Vyšín 1
10:7 ikona míče 01:02 Gól Hlieb Storozhenko 11
7 Tommy Bensch Vyloučení 20s 00:14 ikona karty

4. čtvrtina

ikona karty 07:40 Vyloučení 20s Matin Sanginov 10
10 Timohty Přibyl Gól 07:25 ikona míče 11:7
3 Oliver Očenášek Gól 06:06 ikona míče 12:7
3 Oliver Očenášek Gól 05:37 ikona míče 13:7
11 Jindřich Lukeš Vyloučení 20s 05:23 ikona karty
5 Štěpán Kovář Vyloučení 20s 04:31 ikona karty
7 Tommy Bensch Vyloučení 20s 02:15 ikona karty
3 Oliver Očenášek Gól 01:44 ikona míče 14:7
14:8 ikona míče 00:37 Gól Heorhii Storozhenko 12
9 Antonín Šimek Penalta 00:37 ikona karty

sociální sítě

Partneři