1. liga mužů - základní část
PRE
STR
11. 2.
11:50
HRK
STR
11. 2.
18:00
STP
BRN
11. 2.
18:30
SLP
OLO
11. 2.
20:00
STP
OLO
12. 2.
10:00
SLP
BRN
12. 2.
11:30
2. liga mužů
OPA
STP
18. 2.
11:30
DEC
SLP
18. 2.
13:00
TAB
STP
18. 2.
16:00
OPA
DEC
18. 2.
17:30
STP
DEC
19. 2.
08:30
OPA
TAB
19. 2.
10:00
STP
SLP
19. 2.
11:30
TAB
DEC
19. 2.
13:00
OPA
SLP
19. 2.
14:30
29. 1. 2023 - 09:45, 1. liga starších dorostenců
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 14700
UKVP Stepp Praha
5:22
(0:3, 2:7, 2:4, 1:8)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Václav Matoušek , Tomáš Petr

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 0
4 H Mikuláš Bělohlávek 2 1
5 H Antonín Grasser 0 1
6 H Simon Vyšín 0 0
7 H Gregor Škultéty 0 0
8 H Matin Sanginov 0 2
9 H Hlieb Storozhenko 0 0
10 H Kryštof Vávra 0 1
11 H Šimon Škultéty 3 1
12 H Jonáš Diblík 0 0

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

# P Hráč G V
1 B Maxim Búry 0 0
2 H Matěj Říha 1 1
3 H Filip Dittmer 4 1
4 H Štěpán Purer 1 1
5 H Martin Havel 2 2
6 H Vojtěch Kult 2 0
7 H David Scheer 6 0
8 H Ondřej Bačák 1 0
9 H Patrik Čížek 0 1
10 H Michal Fedra 1 0
11 H Ivan Schönwälder 2 0
12 H Jan Šťastný 2 0
13 H Jan Čížek 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

4 Mikuláš Bělohlávek Vyloučení 20s 07:29 ikona karty
ikona karty 05:42 Vyloučení 20s Filip Dittmer 3
0:1 ikona míče 05:17 Gól David Scheer 7
0:2 ikona míče 04:19 Gól Vojtěch Kult 6
0:3 ikona míče 02:05 Gól David Scheer 7
8 Matin Sanginov Vyloučení 20s 01:27 ikona karty

2. čtvrtina

0:4 ikona míče 07:42 Gól Filip Dittmer 3
ikona karty 06:54 Vyloučení 20s Martin Havel 5
0:5 ikona míče 06:33 Gól Ivan Schönwälder 11
4 Mikuláš Bělohlávek Gól 06:09 ikona míče 1:5
1:6 ikona míče 05:19 Gól Ivan Schönwälder 11
1:7 ikona míče 04:05 Gól David Scheer 7
ikona karty 04:01 Vyloučení 20s Matěj Říha 2
11 Šimon Škultéty Gól 03:34 ikona míče 2:7
ikona karty 03:34 Penalta Štěpán Purer 4
2:8 ikona míče 03:01 Gól Matěj Říha 2
2:9 ikona míče 02:05 Gól Ondřej Bačák 8
ikona karty 01:46 Vyloučení 20s Jan Čížek 13
2:10 ikona míče 01:20 Gól Michal Fedra 10

3. čtvrtina

5 Antonín Grasser Vyloučení 20s 06:59 ikona karty
2:11 ikona míče 06:45 Gól Jan Šťastný 12
2:12 ikona míče 05:32 Gól David Scheer 7
2:13 ikona míče 04:42 Gól Filip Dittmer 3
11 Šimon Škultéty Gól 03:26 ikona míče 3:13
ikona karty 02:51 Vyloučení 20s Patrik Čížek 9
Time-out 02:51
4 Mikuláš Bělohlávek Gól 02:36 ikona míče 4:13
4:14 ikona míče 01:02 Gól Štěpán Purer 4

4. čtvrtina

11 Šimon Škultéty Vyloučení 20s 07:40 ikona karty
11 Šimon Škultéty Gól 06:57 ikona míče 5:14
06:18 Time-out
5:15 ikona míče 06:04 Gól Filip Dittmer 3
5:16 ikona míče 05:27 Gól David Scheer 7
8 Matin Sanginov Penalta 05:27 ikona karty
ikona karty 05:14 Vyloučení 20s Martin Havel 5
5:17 ikona míče 03:07 Gól Martin Havel 5
5:18 ikona míče 02:01 Gól Vojtěch Kult 6
5:19 ikona míče 01:42 Gól Jan Šťastný 12
01:23 Time-out
5:20 ikona míče 01:07 Gól Martin Havel 5
10 Kryštof Vávra Vyloučení 20s 00:40 ikona karty
5:21 ikona míče 00:33 Gól Filip Dittmer 3
5:22 ikona míče 00:10 Gól David Scheer 7

sociální sítě

Partneři