1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
8
5
Asten Johnson Fezko Strakonice
KPSP Kometa Brno
1. 6.
11:30
1. liga mužů - o 3. místo
SK Slavia Praha
UKVP Stepp Praha
11
7
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
31. 5.
20:00
2. liga mladších žáků a žákyň
DEC
PLZ
14
7
BRN
PLZ
17
11
DEC
BRN
12
11
1. liga mladších žáků a žákyň
SLP
OLO
13
4
STP
STR
8
2
STR
OLO
13
2
SLP
STP
8
3
OLO
STP
6
13
SLP
STR
5
5
5. turnaj - Slávia Praha
SLP
STP
1. 6.
09:00
DEC
STR
1. 6.
09:45
HRK
STP
1. 6.
10:30
SLP
DEC
1. 6.
11:15
HRK
STR
1. 6.
12:00
STP
DEC
1. 6.
12:45
SLP
STR
1. 6.
13:30
DEC
HRK
1. 6.
14:15
STR
STP
1. 6.
15:00
SLP
HRK
1. 6.
15:45
1. liga mladších dorostenců
DEC
HRK
1. 6.
11:00
SLP
STR
1. 6.
12:15
STR
HRK
1. 6.
14:30
DEC
SLP
1. 6.
15:45
HRK
SLP
2. 6.
09:00
DEC
STR
2. 6.
10:15
2. liga starších žáků
PRE
OLO
8. 6.
00:00
BRN
SLP
8. 6.
00:00
OLO
BRN
8. 6.
00:00
PRE
SLP
8. 6.
00:00
SLP
OLO
9. 6.
00:00
PRE
BRN
9. 6.
00:00
1. liga starších dorostenců
DEC
STP
8. 6.
11:00
PLZ
STR
8. 6.
12:15
STP
BRN
8. 6.
14:00
DEC
PLZ
8. 6.
15:15
BRN
STR
8. 6.
16:30
DEC
STR
9. 6.
09:00
BRN
PLZ
9. 6.
10:15
STR
STP
9. 6.
11:30
DEC
BRN
9. 6.
12:45
STP
PLZ
9. 6.
14:00
1. liga starších žáků
TAB
STP
8. 6.
13:30
DEC
HRK
8. 6.
14:30
STP
DEC
8. 6.
16:30
TAB
HRK
8. 6.
17:30
HRK
STP
9. 6.
08:30
TAB
DEC
9. 6.
09:30
18. 5. 2024 - 12:15, 4. turnaj - Děčín
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
SK Děčín
10:1
(3:0, 4:0, 2:1, 1:0)
Ukončené utkání
Slávia Hradec Králové
Rozhodčí: Jan Benc , Emma Junasová

SK Děčín

Trenér: Pavel Machala

Asistent trenéra: Čeněk Rameš

# P Hráč G V
1 B Vít Toman 0 0
2 H Marek Macháček 0 0
3 H Jáchym Král 0 0
4 H Sebastián Peremský 0 0
5 H Matyáš Strnad 0 0
6 H František Novotný 4 0
7 H Ondřej Macháček 2 0
8 H Jakub Peremský 0 0
9 H David Magda 1 0
10 H Hynek Pazderka 0 0
11 H Samuel Šumpich 3 0
12 H Nela Kovářová 0 0
13 H David Linhart 0 0
14 H Jakub Vlasák 0 0

Slávia Hradec Králové

Trenér: Jaroslav Hlávko

Průběh utkání

1. čtvrtina

6 František Novotný Gól 03:27 ikona míče 1:0
ikona karty 01:48 Vyloučení 20s Mikuláš Myslík 8
7 Ondřej Macháček Gól 01:47 ikona míče 2:0
ikona karty 00:59 Penalta Stanislav David 13
6 František Novotný Gól 00:59 ikona míče 3:0

2. čtvrtina

11 Samuel Šumpich Gól 04:43 ikona míče 4:0
ikona karty 02:53 Vyloučení 20s Marek Vojč 7
9 David Magda Gól 02:43 ikona míče 5:0
11 Samuel Šumpich Gól 01:23 ikona míče 6:0
6 František Novotný Gól 00:45 ikona míče 7:0

3. čtvrtina

ikona karty 02:57 Vyloučení 20s Ester Caisbergerová 6
7:1 ikona míče 01:52 Gól Antonín Valenta 15
6 František Novotný Gól 01:30 ikona míče 8:1
7 Ondřej Macháček Gól 00:49 ikona míče 9:1

4. čtvrtina

11 Samuel Šumpich Gól 04:35 ikona míče 10:1
Time-out 00:55

sociální sítě

Partneři