1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
27. 5. 2023 - 14:30, 1. liga starších dorostenců
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
UKVP Stepp Praha
5:16
(1:4, 1:4, 3:4, 0:4)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Karel Dvořáček , Roman Kurek

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 0
2 H Jonáš Vránek 0 2
4 H Mikuláš Bělohlávek 0 0
5 H Matin Sanginov 0 0
6 H Simon Vyšín 1 1
7 H Gregor Škultéty 1 1
8 H Antonín Grasser 0 0
9 H Bedřich Štěpánek 2 2
10 H Kryštof Vávra 0 0
11 H Šimon Škultéty 1 0
12 H Jonáš Diblík 0 0

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

# P Hráč G V
1 B Maxim Búry 0 0
2 H Matěj Říha 2 0
3 H Filip Dittmer 3 0
4 H Štěpán Purer 0 1
5 H Martin Havel 2 1
6 H Vojtěch Kult 1 1
7 H David Scheer 4 0
8 H Milan Němeček 0 0
9 H Patrik Čížek 0 1
10 H Michal Fedra 0 0
11 H Ivan Schönwälder 4 0
12 H Jan Čížek 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

ikona karty 04:48 Vyloučení 20s Martin Havel 5
9 Bedřich Štěpánek Gól 03:00 ikona míče 1:0
1:1 ikona míče 01:52 Gól David Scheer 7
1:2 ikona míče 01:21 Gól David Scheer 7
1:3 ikona míče 00:51 Gól David Scheer 7
1:4 ikona míče 00:01 Gól Ivan Schönwälder 11

2. čtvrtina

1:5 ikona míče 07:47 Gól Ivan Schönwälder 11
6 Simon Vyšín Penalta 07:01 ikona karty
1:6 ikona míče 06:26 Gól Martin Havel 5
1:7 ikona míče 05:37 Gól David Scheer 7
ikona karty 04:46 Vyloučení 20s Jan Čížek 12
9 Bedřich Štěpánek Vyloučení 20s 04:17 ikona karty
9 Bedřich Štěpánek Vyloučení 20s 03:52 ikona karty
1:8 ikona míče 03:44 Gól Filip Dittmer 3
ikona karty 00:33 Penalta Patrik Čížek 9
6 Simon Vyšín Gól 00:33 ikona míče 2:8

3. čtvrtina

2:9 ikona míče 06:04 Gól Vojtěch Kult 6
9 Bedřich Štěpánek Gól 05:03 ikona míče 3:9
ikona karty 04:11 Vyloučení 20s Štěpán Purer 4
ikona karty 03:52 Penalta Vojtěch Kult 6
11 Šimon Škultéty Gól 03:52 ikona míče 4:9
7 Gregor Škultéty Gól 02:46 ikona míče 5:9
5:10 ikona míče 01:55 Gól Matěj Říha 2
7 Gregor Škultéty Vyloučení 20s 01:17 ikona karty
5:11 ikona míče 01:13 Gól Matěj Říha 2
5:12 ikona míče 00:51 Gól Ivan Schönwälder 11

4. čtvrtina

5:13 ikona míče 06:05 Gól Filip Dittmer 3
2 Jonáš Vránek Vyloučení 20s 05:15 ikona karty
5:14 ikona míče 04:17 Gól Martin Havel 5
5:15 ikona míče 03:26 Gól Filip Dittmer 3
2 Jonáš Vránek Vyloučení 20s 02:38 ikona karty
02:38 Time-out
5:16 ikona míče 00:01 Gól Ivan Schönwälder 11

sociální sítě

Partneři