1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
25. 3. 2023 - 16:00, 1. liga mladších žáků a žákyň
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 14700
UKVP Stepp Praha
5:5
(0:1, 1:0, 3:4, 1:0)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Radek Otáhal , Jiří Šimek

UKVP Stepp Praha

Trenér: Roman Zachoval

Asistent trenéra: Martin Jirků

# P Hráč G V
1 B Maxim Mosorjak 0 1
2 H Maksim Sanginov 0 0
3 H Nicolas Kabantsov 0 0
4 H Antonín Verner 0 0
5 H Artur Sztacho 1 2
6 H Tomáš Čurda 3 0
7 H Tim Madani 1 0
8 H Timon Bauer 0 0
9 H John Kofi Adjei 0 0
10 H Jonáš Brabec 0 0
10 H Gael Santrain 0 0
11 H David Jurečko 0 0
12 H Elen Pecková 0 0
13 H Petr Jurečko 0 0

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Jiřina Smejkalová

Asistent trenéra: Marek Kulda

# P Hráč G V
1 B Ondřej Zajčenko 0 0
13 B Tomáš Zach 0 0
2 H Viktorie Váchalová 0 0
3 H Lucas Březina 0 0
4 H Štěpán Vavruška 0 0
5 H Anna Šmerdová 0 0
6 H Nela Kocourová 0 0
7 H Tobin Bensch 0 0
8 H Natálie Kubečková 0 0
9 H Josef Bažata 0 0
10 H Timon Bensch 4 0
11 H Jakub Krejčí 0 2
12 H Lucie Koubová 1 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 01:05 Gól Timon Bensch 10

2. čtvrtina

6 Tomáš Čurda Gól 04:52 ikona míče 1:1
5 Artur Sztacho Vyloučení 20s 03:17 ikona karty

3. čtvrtina

ikona karty 05:37 Vyloučení 20s Lucie Koubová 12
6 Tomáš Čurda Gól 04:50 ikona míče 2:1
5 Artur Sztacho Vyloučení 20s 04:40 ikona karty
2:2 ikona míče 04:38 Gól Timon Bensch 10
5 Artur Sztacho Gól 02:25 ikona míče 3:2
3:3 ikona míče 02:03 Gól Timon Bensch 10
Time-out 01:07
7 Tim Madani Gól 00:57 ikona míče 4:3
4:4 ikona míče 00:37 Gól Lucie Koubová 12
ikona karty 00:21 Vyloučení 20s Jakub Krejčí 11
1 Maxim Mosorjak Penalta 00:03 ikona karty
4:5 ikona míče 00:01 Gól Timon Bensch 10

4. čtvrtina

ikona karty 04:52 Vyloučení 20s Jakub Krejčí 11
Time-out 04:52
6 Tomáš Čurda Gól 01:58 ikona míče 5:5

sociální sítě

Partneři