1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
25. 3. 2023 - 17:45, 1. liga starších dorostenců
Plzeň
Asten Johnson Fezko Strakonice
11:11
(4:4, 2:3, 2:3, 3:1)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Jan Vychopeň , Martin Košik

Asten Johnson Fezko Strakonice

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
2 H Petr Král 1 0
3 H Kamil Chodl 5 0
4 H Adam Holzbauer 1 1
5 H Štěpán Kovář 2 1
6 H Oliver Očenášek 0 1
7 H Jakub Holzbauer 0 3
8 H Adam Vaněk 0 1
9 H Antonín Šimek 0 0
10 H Timothy Přibyl 2 0
11 H Jindřich Lukeš 0 0
12 H Tommy Bensch 0 0
13 H Václav Výborný 0 0

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

# P Hráč G V
1 B Adam Hošna 0 0
2 H Matěj Říha 1 0
3 H Filip Dittmer 4 1
4 H Štěpán Purer 0 0
5 H Martin Havel 0 0
6 H Vojtěch Kult 2 0
8 H Ondřej Bačák 2 1
9 H Patrik Čížek 0 0
10 H Michal Fedra 1 0
11 H Ivan Schönwälder 1 1
12 H Milan Němeček 0 0
13 H Jan Čížek 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

3 Kamil Chodl Gól 07:39 ikona míče 1:0
6 Oliver Očenášek Vyloučení 20s 07:22 ikona karty
ikona karty 06:43 Vyloučení 20s Ivan Schönwälder 11
3 Kamil Chodl Gól 06:31 ikona míče 2:0
2:1 ikona míče 06:05 Gól Vojtěch Kult 6
3 Kamil Chodl Gól 05:04 ikona míče 3:1
3:2 ikona míče 04:52 Gól Ivan Schönwälder 11
3 Kamil Chodl Gól 04:25 ikona míče 4:2
ikona karty 03:16 Vyloučení 20s Ondřej Bačák 8
ikona karty 03:16 ŽK Jan Šťastný
4:3 ikona míče 02:41 Gól Ondřej Bačák 8
4:4 ikona míče 01:21 Gól Matěj Říha 2

2. čtvrtina

2 Petr Král Gól 07:46 ikona míče 5:4
10 Timothy Přibyl Gól 05:17 ikona míče 6:4
05:17 Time-out
7 Jakub Holzbauer Vyloučení 20s 05:07 ikona karty
6:5 ikona míče 04:18 Gól Filip Dittmer 3
6:6 ikona míče 03:51 Gól Filip Dittmer 3
6:7 ikona míče 00:03 Gól Filip Dittmer 3

3. čtvrtina

4 Adam Holzbauer Gól 07:08 ikona míče 7:7
7:8 ikona míče 04:17 Gól Michal Fedra 10
7 Jakub Holzbauer Vyloučení 20s 03:04 ikona karty
03:03 Time-out
5 Štěpán Kovář Gól 02:14 ikona míče 8:8
8 Adam Vaněk Vyloučení 20s 01:03 ikona karty
8:9 ikona míče 00:44 Gól Vojtěch Kult 6
8:10 ikona míče 00:05 Gól Filip Dittmer 3

4. čtvrtina

5 Štěpán Kovář Vyloučení 20s 06:04 ikona karty
ikona karty 06:04 Vyloučení 20s Filip Dittmer 3
4 Adam Holzbauer Vyloučení 20s 03:23 ikona karty
8:11 ikona míče 02:57 Gól Ondřej Bačák 8
7 Jakub Holzbauer Vyloučení 20s 01:34 ikona karty
10 Timothy Přibyl Gól 01:17 ikona míče 9:11
3 Kamil Chodl Gól 00:46 ikona míče 10:11
Time-out 00:07
5 Štěpán Kovář Gól 00:01 ikona míče 11:11

sociální sítě

Partneři