1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
7. 4. 2024 - 10:35, 1. liga mladších žáků a žákyň
Plavecký areál Klíše, U Koupaliště 575/11, Ústí nad Labem
SK UP Olomouc
4:15
(2:5, 0:4, 1:5, 1:1)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Mykhailo Nadezhdin , Michal Fedra

SK UP Olomouc

Trenér: Martin Bakala

# P Hráč G V
1 B Eliáš Bakala 0 0
2 H Lukáš Málek 0 0
3 H Matouš Procházka 0 0
4 H Štěpán Opletal 1 2
6 H Kristián Kovář 0 0
7 H Teodor Mysliveček 0 2
9 H Lucie Bakalová 1 1
10 H Viktor Dubinchak 1 1
11 H Tadeáš Kania 1 0
13 H Václav Poustka 0 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Robert Mosorjak

Asistent trenéra: Martin Jirků

# P Hráč G V
1 B Maxim Mosorjak 0 1
3 H Lotta Marvánová 1 0
4 H Lukáš Zachoval 3 0
5 H David Mišutka 0 1
6 H Timon Bauer 0 0
7 H William Maceška 6 0
8 H Maksim Sanginov 1 2
10 H Tomáš Siegl 2 0
11 H Abigail Hodaňová 1 0
12 H Ema Pecková 0 0
13 H Veronika Velinská 1 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 05:27 Gól William Maceška 7
0:2 ikona míče 04:43 Gól Abigail Hodaňová 11
0:3 ikona míče 04:18 Gól William Maceška 7
0:4 ikona míče 03:42 Gól William Maceška 7
10 Viktor Dubinchak Penalta 03:05 ikona karty
0:5 ikona míče 03:05 Gól Maksim Sanginov 8
ikona karty 02:18 Penalta Maxim Mosorjak 1
9 Lucie Bakalová Gól 02:18 ikona míče 1:5
4 Štěpán Opletal Gól 00:19 ikona míče 2:5

2. čtvrtina

4 Štěpán Opletal Vyloučení 20s 05:36 ikona karty
2:6 ikona míče 03:39 Gól William Maceška 7
2:7 ikona míče 03:02 Gól William Maceška 7
9 Lucie Bakalová Penalta 02:21 ikona karty
2:8 ikona míče 01:30 Gól Lukáš Zachoval 4
2:9 ikona míče 00:42 Gól Lotta Marvánová 3

3. čtvrtina

7 Teodor Mysliveček Penalta 04:52 ikona karty
2:10 ikona míče 04:52 Gól Veronika Velinská 13
ikona karty 04:30 Vyloučení 20s Veronika Velinská 13
2:11 ikona míče 03:57 Gól Lukáš Zachoval 4
ikona karty 01:50 Vyloučení 20s David Mišutka 5
10 Viktor Dubinchak Gól 01:48 ikona míče 3:11
3:12 ikona míče 01:29 Gól Lukáš Zachoval 4
3:13 ikona míče 00:58 Gól William Maceška 7
3:14 ikona míče 00:33 Gól Tomáš Siegl 10
4 Štěpán Opletal Vyloučení 20s 00:11 ikona karty

4. čtvrtina

Time-out 04:38
3:15 ikona míče 03:56 Gól Tomáš Siegl 10
7 Teodor Mysliveček Vyloučení 20s 03:20 ikona karty
11 Tadeáš Kania Gól 02:12 ikona míče 4:15
00:37 Time-out
ikona karty 00:22 Vyloučení 20s Maksim Sanginov 8
ikona karty 00:06 Vyloučení 20s Maksim Sanginov 8
Time-out 00:06

sociální sítě

Partneři