1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
23. 9. 2023 - 13:30, 1. liga starších dorostenců
Děčín
Asten Johnson Fezko Strakonice
16:8
(4:1, 3:2, 4:4, 5:1)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Jiří Šimek , Miroslav Kohout

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Tomáš Kouba

Asistent trenéra: Jakub Král

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 1
2 H Petr Král 1 2
3 H Oliver Očenášek 6 0
5 H Štěpán Kovář 2 0
6 H Filip Řezáč 0 0
7 H Jakub Holzbauer 0 2
8 H Adam Holzbauer 1 0
9 H Antonín Šimek 3 0
10 H Timothy Přibyl 0 0
11 H Jindřich Lukeš 1 0
12 H Tommy Bensch 2 0

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

Asistent trenéra: Petr Weger

# P Hráč G V
1 B Max Vyšín 0 0
2 H Nathan Bauer 2 0
3 H Heorhii Storozhenko 2 0
4 H Mikuláš Bělohlávek 1 2
5 H Lukáš Salomon 0 0
6 H Antonín Grasser 0 0
7 H Gregor Škultéty 0 0
8 H Oliver Guckler 0 0
9 H Matin Sanginov 0 1
10 H Kryštof Vávra 0 0
11 H Šimon Škultéty 3 2
12 H Eliáš Korbel 0 0
13 H Dalibor Libus 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

2 Petr Král Penalta 07:39 ikona karty
ikona karty 06:40 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 4
9 Antonín Šimek Gól 06:21 ikona míče 1:0
ikona karty 05:56 Vyloučení 20s Mikuláš Bělohlávek 4
5 Štěpán Kovář Gól 04:48 ikona míče 2:0
5 Štěpán Kovář Gól 04:11 ikona míče 3:0
7 Jakub Holzbauer Vyloučení 20s 03:57 ikona karty
12 Tommy Bensch Gól 00:57 ikona míče 4:0
4:1 ikona míče 00:08 Gól Šimon Škultéty 11

2. čtvrtina

ikona karty 07:42 Vyloučení 20s Šimon Škultéty 11
4:2 ikona míče 06:58 Gól Heorhii Storozhenko 3
ikona karty 06:36 Penalta Matin Sanginov 9
3 Oliver Očenášek Gól 06:36 ikona míče 5:2
5:3 ikona míče 06:22 Gól Nathan Bauer 2
ikona karty 04:17 Vyloučení 20s Šimon Škultéty 11
2 Petr Král Vyloučení 20s 02:49 ikona karty
3 Oliver Očenášek Gól 00:36 ikona míče 6:3
9 Antonín Šimek Gól 00:01 ikona míče 7:3

3. čtvrtina

3 Oliver Očenášek Gól 06:05 ikona míče 8:3
8:4 ikona míče 05:36 Gól Mikuláš Bělohlávek 4
8:5 ikona míče 05:00 Gól Šimon Škultéty 11
3 Oliver Očenášek Gól 03:54 ikona míče 9:5
9:6 ikona míče 03:41 Gól Šimon Škultéty 11
2 Petr Král Gól 02:46 ikona míče 10:6
1 Matyáš Němec Penalta 01:11 ikona karty
10:7 ikona míče 01:11 Gól Nathan Bauer 2
8 Adam Holzbauer Gól 00:22 ikona míče 11:7

4. čtvrtina

9 Antonín Šimek Gól 05:53 ikona míče 12:7
11 Jindřich Lukeš Gól 05:21 ikona míče 13:7
3 Oliver Očenášek Gól 04:47 ikona míče 14:7
7 Jakub Holzbauer Vyloučení 20s 03:25 ikona karty
12 Tommy Bensch Gól 02:13 ikona míče 15:7
15:8 ikona míče 01:44 Gól Heorhii Storozhenko 3
3 Oliver Očenášek Gól 00:01 ikona míče 16:8

sociální sítě

Partneři