1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
25. 3. 2023 - 17:40, 1. liga mladších žáků a žákyň
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 14700
SK Slavia Praha
3:11
(0:1, 0:4, 1:3, 2:3)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Radek Otáhal , Martin Musil

SK Slavia Praha

Trenér: Andrey Kaplin

Asistent trenéra: Marek Kolář

# P Hráč G V
1 B Štěpán Herbst 0 0
2 H Jan Ševarkov 0 1
3 H Matyáš Čeněk 0 0
4 H Petr Vasiljev 0 0
5 H Jana Falešníková 0 0
6 H Dimitrije Stojičič 0 1
7 H Václav Navrátil 0 0
8 H Alexandra Csorbová 1 0
9 H Teodor Mastalovič 0 1
10 H Trofim Bordei 0 2
11 H Lukáš Kupec 0 0
12 H Martin Kubec 2 0
14 H Pavel Vasiljev 0 0

Asten Johnson Fezko Strakonice

# P Hráč G V
1 B Ondřej Zajčenko 0 0
2 H Viktorie Váchalová 3 0
3 H Lucas Březina 0 0
4 H Štěpán Vavruška 0 0
5 H Anna Šmerdová 0 0
6 H Nela Kocourová 0 0
7 H Tobin Bensch 1 2
8 H Natálie Kubečková 0 0
9 H Josef Bažata 0 0
10 H Timon Bensch 6 1
11 H Jakub Krejčí 1 0
12 H Lucie Koubová 0 0
13 H Tomáš Zach 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 02:47 Gól Timon Bensch 10
6 Dimitrije Stojičič Vyloučení 20s 00:57 ikona karty
ikona karty 00:04 Vyloučení 20s Tobin Bensch 7

2. čtvrtina

0:2 ikona míče 04:54 Gól Viktorie Váchalová 2
0:3 ikona míče 01:47 Gól Tobin Bensch 7
0:4 ikona míče 01:11 Gól Viktorie Váchalová 2
0:5 ikona míče 00:11 Gól Timon Bensch 10

3. čtvrtina

0:6 ikona míče 05:08 Gól Viktorie Váchalová 2
ikona karty 04:41 Vyloučení 20s Tobin Bensch 7
12 Martin Kubec Gól 04:37 ikona míče 1:6
10 Trofim Bordei Vyloučení 20s 01:57 ikona karty
1:7 ikona míče 01:02 Gól Timon Bensch 10
1:8 ikona míče 00:19 Gól Timon Bensch 10

4. čtvrtina

10 Trofim Bordei Vyloučení 20s 04:15 ikona karty
1:9 ikona míče 04:11 Gól Timon Bensch 10
Time-out 04:01
12 Martin Kubec Gól 03:44 ikona míče 2:9
ikona karty 03:10 Vyloučení 20s Timon Bensch 10
Time-out 03:01
9 Teodor Mastalovič Vyloučení 20s 02:28 ikona karty
2 Jan Ševarkov Penalta 02:15 ikona karty
8 Alexandra Csorbová Gól 02:04 ikona míče 3:9
3:10 ikona míče 01:11 Gól Timon Bensch 10
3:11 ikona míče 00:24 Gól Jakub Krejčí 11

sociální sítě

Partneři