Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň - finále
TAB
STP
5
5
DEC
PRE
6
8
OLO
HRK
5
19
SLP
STR
6
15
STP
DEC
6
3
PRE
TAB
6
6
HRK
SLP
5
11
STR
OLO
33
2
OLO
TAB
2
18
HRK
DEC
8
13
SLP
STP
0
8
STR
PRE
9
5
1. liga mužů - základní část
STR
STP
16
11
HRK
OLO
16
7
HRK
BRN
6
18
PRE
OLO
14
9
PRE
BRN
4
11
STR
SLP
18
14
1. liga starších žákyň
HRK
STP
10. 12.
10:00
TAB
STR
10. 12.
11:00
STP
TAB
10. 12.
13:15
HRK
STR
10. 12.
14:15
STP
STR
10. 12.
16:30
HRK
TAB
10. 12.
17:30
Liga mini žáků a žaček
PLZ
HRK
10. 12.
10:00
SLP
DEC
10. 12.
10:40
STR
HRK
10. 12.
11:20
PLZ
SLP
10. 12.
12:00
DEC
STR
10. 12.
12:40
HRK
SLP
10. 12.
13:20
PLZ
DEC
10. 12.
14:00
STR
SLP
10. 12.
14:40
HRK
DEC
10. 12.
15:20
PLZ
STR
10. 12.
16:00
1. liga žen - základní část
HRK
PLZ
10. 12.
12:00
HRK
PLZ
10. 12.
15:15
STP
STR
11. 12.
13:00
STP
STR
11. 12.
16:00
1. liga starších dorostenců
STP
PLZ
17. 12.
09:00
BRN
DEC
17. 12.
10:15
STR
STP
17. 12.
11:30
PLZ
BRN
17. 12.
12:45
STR
DEC
17. 12.
14:00
DEC
STP
18. 12.
08:00
STR
PLZ
18. 12.
09:15
BRN
STP
18. 12.
10:30
DEC
PLZ
18. 12.
11:45
STR
BRN
18. 12.
13:00
1. liga dorostenek
HRK
STP
17. 12.
10:00
STR
STP
17. 12.
12:00
HRK
STR
17. 12.
14:00
2. 10. 2022 - 09:00, Pohár ČSVP mladších dorostenců
Aquapark Děčín, Oblouková 1400/6, Děčín
Reprezentace ČR
4:12
(1:2, 0:3, 3:4, 0:3)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Miroslav Kohout , Václav Matoušek

Reprezentace ČR

Trenér: Eva Skalická

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Ondřej Šimek

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
2 H Oliver Očenášek 5 0
3 H Timon Bensch 0 0
4 H Vojtěch Hajný 0 1
5 H Štěpán Kovář 5 0
6 H Adam Holzbauer 0 0
7 H Martin Plášil 0 0
8 H Marek Kulda 0 0
9 H Antonín Šimek 0 1
10 H Timohty Přibyl 1 2
11 H Jindřich Lukeš 1 0
12 H Tommy Bensch 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

6 Jolana Chodlová Vyloučení 20s 04:47 ikona karty
0:1 ikona míče 03:47 Gól Oliver Očenášek 2
ikona karty 03:13 Vyloučení 20s Timohty Přibyl 10
0:2 ikona míče 01:51 Gól Štěpán Kovář 5
2 Viola Svitáková Gól 00:01 ikona míče 1:2

2. čtvrtina

1:3 ikona míče 06:31 Gól Jindřich Lukeš 11
ikona karty 05:10 Vyloučení 20s Timohty Přibyl 10
1:4 ikona míče 03:26 Gól Timohty Přibyl 10
ikona karty 02:17 Vyloučení 20s Vojtěch Hajný 4
1:5 ikona míče 01:15 Gól Štěpán Kovář 5

3. čtvrtina

6 Jolana Chodlová Gól 06:53 ikona míče 2:5
2:6 ikona míče 06:41 Gól Štěpán Kovář 5
2:7 ikona míče 04:28 Gól Štěpán Kovář 5
3 Adriana Voláková Gól 04:14 ikona míče 3:7
3:8 ikona míče 03:41 Gól Oliver Očenášek 2
3:9 ikona míče 02:53 Gól Štěpán Kovář 5
12 Klára Kališová Gól 00:57 ikona míče 4:9

4. čtvrtina

4 Anežka Rychterová Vyloučení 20s 06:45 ikona karty
4:10 ikona míče 04:15 Gól Oliver Očenášek 2
4:11 ikona míče 03:49 Gól Oliver Očenášek 2
9 Petra Bobrovská Vyloučení 20s 03:21 ikona karty
4:12 ikona míče 02:59 Gól Oliver Očenášek 2
ikona karty 02:38 Penalta Antonín Šimek 9

sociální sítě

Partneři