Liga žactva U12 - 6. turnaj
SLP
STP
2
9
PLZ
TAB
1
6
OLO
DEC
12
9
TAB
STP
3
4
HRK
OLO
6
15
PLZ
SLP
4
8
DEC
HRK
10
4
STP
OLO
5
4
HRK
SLP
4
9
TAB
DEC
6
1
STR
PLZ
Zrušeno
1. liga staršího dorostu
OLO
STP
7
16
SLP
STR
13
11
STP
BRN
12
10
OLO
STR
11
15
SLP
BRN
7
12
STR
STP
11
20
OLO
BRN
8
18
STP
SLP
14
6
BRN
STR
13
9
OLO
SLP
15
5
SLP
BRN
28. 5.
13:15
STP
OLO
28. 5.
14:25
STR
SLP
28. 5.
15:35
STP
BRN
28. 5.
16:45
OLO
STR
28. 5.
17:55
SLP
STP
29. 5.
09:15
BRN
STR
29. 5.
10:25
OLO
SLP
29. 5.
11:35
STR
STP
29. 5.
12:45
BRN
OLO
29. 5.
13:55
1. liga starších dorostenek
HRK
STP
16
10
STR
STP
15
5
HRK
STR
6
11
1. liga mužů
BRN
STR
21. 5.
12:20
OLO
PRE
21. 5.
13:30
HRK
STR
21. 5.
18:00
PRE
OLO
21. 5.
18:45
SLP
STP
22. 5.
17:00
STP
SLP
22. 5.
20:30
2. liga mladších žáků a žákyň
OLO
HRK
21. 5.
16:00
TAB
PRE
21. 5.
17:00
TAB
OLO
22. 5.
08:00
HRK
PRE
22. 5.
09:00
PRE
OLO
22. 5.
11:00
HRK
TAB
22. 5.
12:00
1. liga mladších žáků a žákyň
STR
STP
22. 5.
09:00
SLP
DEC
22. 5.
10:00
DEC
STR
22. 5.
12:30
STP
SLP
22. 5.
13:30
DEC
STP
22. 5.
15:45
SLP
STR
22. 5.
16:45
1. liga žen
HRK
PLZ
22. 5.
10:00
STP
STR
22. 5.
11:15
HRK
PLZ
22. 5.
13:00
STP
STR
22. 5.
14:30
2. liga mužů
PLZ
STP
28. 5.
10:45
OPA
DEC
28. 5.
12:15
DEC
STP
28. 5.
15:30
OPA
PLZ
28. 5.
17:00
STP
OPA
29. 5.
09:30
DEC
PLZ
29. 5.
11:00
2. liga starších žáků a žákyň
TAB
STP
28. 5.
13:30
BRN
STR
28. 5.
14:30
STP
BRN
28. 5.
16:30
STR
TAB
28. 5.
17:30
STP
STR
29. 5.
08:45
TAB
BRN
29. 5.
09:45
Liga žactva U12 - 7. turnaj
STP
STR
28. 5.
13:50
SLP
HRK
28. 5.
14:35
TAB
DEC
28. 5.
15:20
OLO
PLZ
28. 5.
16:05
14. 5. 2022 - 12:00, 1. liga starších dorostenek
Plavecký bazén Hradec Králové , Eliščino nábřeží 842/3, Hradec Králové
Asten Johnson Fezko Strakonice
15:5
(3:1, 4:0, 4:0, 4:4)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Radek Otáhal , Miroslav Kohout

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Ivan Drnek

UKVP Stepp Praha

Trenér: Vladimíra Paryzková

Asistent trenéra: Nikola Pitráková

Průběh utkání

1. čtvrtina

11 Iva Drnková Gól 06:44 ikona míče 1:0
4 Viktorie Braťková Gól 05:57 ikona míče 2:0
ikona karty 05:18 Vyloučení 20s Tereza Zachovalová 11
4 Viktorie Braťková Gól 04:58 ikona míče 3:0
3:1 ikona míče 01:14 Gól Viola Svitáková 10

2. čtvrtina

6 Jolana Chodlová Gól 07:41 ikona míče 4:1
11 Iva Drnková Gól 07:07 ikona míče 5:1
ikona karty 04:37 Penalta Anežka Rychterová 4
6 Jolana Chodlová Gól 04:22 ikona míče 6:1
ikona karty 03:25 Vyloučení 20s Laura Kubínková 6
4 Viktorie Braťková Gól 03:22 ikona míče 7:1
8 Lucie Koubová Vyloučení 20s 02:49 ikona karty

3. čtvrtina

4 Viktorie Braťková Gól 06:40 ikona míče 8:1
7 Valentýna Šímová Vyloučení 20s 05:45 ikona karty
05:43 Time-out
4 Viktorie Braťková Vyloučení 20s 04:30 ikona karty
ikona karty 02:15 Vyloučení 20s Anežka Rychterová 4
12 Eliška Bártíková Gól 01:57 ikona míče 9:1
6 Jolana Chodlová Gól 01:10 ikona míče 10:1
6 Jolana Chodlová Gól 00:11 ikona míče 11:1

4. čtvrtina

11:2 ikona míče 06:25 Gól Julie Šturmová 8
11 Iva Drnková Gól 04:50 ikona míče 12:2
12 Eliška Bártíková Vyloučení 20s 03:53 ikona karty
12:3 ikona míče 03:50 Gól Julie Šturmová 8
7 Valentýna Šímová Gól 03:00 ikona míče 13:3
11 Iva Drnková Gól 01:50 ikona míče 14:3
6 Jolana Chodlová Vyloučení 20s 00:56 ikona karty
14:4 ikona míče 00:50 Gól Julie Šturmová 8
6 Jolana Chodlová Gól 00:38 ikona míče 15:4
15:5 ikona míče 00:02 Gól Anežka Rychterová 4

sociální sítě

Partneři