1. liga starších žáků a žákyň
PLZ
SLP
Odloženo
HRK
DEC
Odloženo
SLP
HRK
Odloženo
DEC
PLZ
Odloženo
SLP
DEC
Odloženo
PLZ
HRK
Odloženo
1. liga staršího dorostu
STP
SLP
5
0
OLO
STR
22. 1.
12:00
STR
BRN
22. 1.
15:45
OLO
STP
22. 1.
17:00
SLP
BRN
0
5
BRN
OLO
23. 1.
08:00
STP
STR
23. 1.
09:15
SLP
OLO
0
5
STP
BRN
23. 1.
13:00
SLP
STR
0
5
2. liga mužů
PLZ
TAB
22. 1.
11:30
OPA
DEC
22. 1.
12:45
DEC
TAB
22. 1.
16:30
OPA
PLZ
22. 1.
17:45
TAB
OPA
23. 1.
11:30
PLZ
DEC
23. 1.
12:45
2. liga starších žáků a žákyň
STP
BRN
22. 1.
13:15
STR
TAB
22. 1.
14:30
BRN
STR
22. 1.
18:15
TAB
STP
22. 1.
19:30
BRN
TAB
23. 1.
10:30
STP
STR
23. 1.
11:45
1. liga mužů
HRK
STP
29. 1.
10:00
OLO
STR
29. 1.
10:20
BRN
SLP
29. 1.
12:30
PRE
STR
29. 1.
17:30
HRK
SLP
29. 1.
18:15
BRN
STP
29. 1.
19:30
1. liga žen
HRK
STP
29. 1.
11:15
HRK
STP
29. 1.
17:00
PLZ
STR
30. 1.
10:00
PLZ
STR
30. 1.
15:00
2. liga mladších žáků a žákyň
PRE
OLO
29. 1.
12:45
HRK
TAB
29. 1.
14:00
OLO
HRK
29. 1.
18:50
TAB
PRE
29. 1.
19:50
OLO
TAB
30. 1.
08:00
PRE
HRK
30. 1.
09:00
1. liga mladších žáků a žákyň
DEC
SLP
30. 1.
10:00
STP
STR
30. 1.
11:00
DEC
STR
30. 1.
13:00
STP
SLP
30. 1.
14:00
STR
SLP
30. 1.
16:00
DEC
STP
30. 1.
17:00
28. 11. 2021 - 09:00, Pohár ČSVP starších žáků a žákyň
Hradec Králové
Asten Johnson Fezko Strakonice
9:7
(2:1, 2:2, 4:0, 1:4)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Jan David , Mikuláš Paulus

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Ondřej Šimek

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
2 H Radka Hanáková 0 0
3 H Oliver Očenášek 1 2
4 H Simona Grecová 0 0
5 H Štěpán Kovář 4 0
6 H Jolana Chodlová 0 0
7 H Martin Plášil 2 3
8 H Adam Holzbauer 1 1
9 H Antonín Šimek 0 2
10 H Tommy Bensch 0 0
11 H Jindřich Lukeš 0 2
12 H Valentýna Šímová 1 1

SKP Kometa Brno

Trenér: Lukáš Zezula

# P Hráč G V
1 B Adam Hošna 0 0
3 H Patrik Čížek 1 0
4 H Zuzana Nečasová 1 1
5 H Štěpán Purer 0 1
6 H Vojtěch Kult 5 0
7 H Martin Job 0 0
8 H Daniel Petřík 0 0
9 H Milan Němeček 0 1
10 H Maxmilián Šmid 0 0
11 H Anna Ulmannová 0 0
12 H Martin Úlehla 0 0
13 H Filip Kunc 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

7 Martin Plášil Gól 06:00 ikona míče 1:0
7 Martin Plášil Vyloučení 20s 04:12 ikona karty
1:1 ikona míče 02:36 Gól Vojtěch Kult 6
3 Oliver Očenášek Vyloučení 20s 02:01 ikona karty
3 Oliver Očenášek Vyloučení 20s 01:21 ikona karty
ikona karty 00:14 Vyloučení 20s Zuzana Nečasová 4
12 Valentýna Šímová Gól 00:08 ikona míče 2:1

2. čtvrtina

8 Adam Holzbauer Vyloučení 20s 06:23 ikona karty
2:2 ikona míče 06:08 Gól Patrik Čížek 3
12 Valentýna Šímová Vyloučení 20s 04:16 ikona karty
2:3 ikona míče 04:13 Gól Vojtěch Kult 6
9 Antonín Šimek Vyloučení 20s 02:46 ikona karty
3 Oliver Očenášek Gól 02:14 ikona míče 3:3
ikona karty 01:32 Penalta Štěpán Purer 5
ikona karty 00:45 Vyloučení 20s Milan Němeček 9
5 Štěpán Kovář Gól 00:32 ikona míče 4:3
7 Martin Plášil Vyloučení 20s 00:05 ikona karty

3. čtvrtina

7 Martin Plášil Gól 06:24 ikona míče 5:3
5 Štěpán Kovář Gól 04:27 ikona míče 6:3
5 Štěpán Kovář Gól 02:56 ikona míče 7:3
7 Martin Plášil Vyloučení 20s 02:40 ikona karty
5 Štěpán Kovář Gól 01:26 ikona míče 8:3

4. čtvrtina

8:4 ikona míče 06:03 Gól Zuzana Nečasová 4
9 Antonín Šimek Vyloučení 20s 04:27 ikona karty
8:5 ikona míče 04:24 Gól Vojtěch Kult 6
8 Adam Holzbauer Gól 03:16 ikona míče 9:5
9:6 ikona míče 02:56 Gól Vojtěch Kult 6
11 Jindřich Lukeš Penalta 02:04 ikona karty
11 Jindřich Lukeš Penalta 01:33 ikona karty
9:7 ikona míče 01:31 Gól Vojtěch Kult 6
01:10 Time-out
Time-out 00:20

sociální sítě

Partneři