Pohár ČSVP starších žáků a žákyň
HRK
SLP
11
8
DEC
PLZ
17
8
STR
BRN
9
7
PLZ
SLP
5
13
HRK
DEC
16
5
BRN
STP
12
8
STP
SLP
3
8
DEC
STR
9
5
BRN
PLZ
8
9
HRK
TAB
Zrušeno
Memoriál J. Neumanna 2021 U11
STR
STP
7
4
PLZ
DEC
6
6
SLP
TAB
4
2
HRK
DEC
11
0
PLZ
STR
0
13
HRK
SLP
4
6
TAB
DEC
12
2
STP
OLO
Zrušeno
HRK
PLZ
13
1
SLP
STR
3
5
DEC
STP
1
13
TAB
OLO
Zrušeno
STR
HRK
7
0
OLO
DEC
Zrušeno
STP
TAB
5
5
SLP
PLZ
12
0
Pohár ČSVP mladších dorostenců
STP
STR
4. 12.
10:00
PLZ
SLP
4. 12.
11:15
STR
DEC
4. 12.
12:30
SLP
BRN
4. 12.
13:45
DEC
STP
4. 12.
15:00
BRN
PLZ
4. 12.
16:15
Pohár ČSVP mladších žáků a žákyň
TAB
STP
11. 12.
09:30
STR
SLP
11. 12.
10:45
DEC
HRK
11. 12.
12:00
PRE
STP
11. 12.
13:15
TAB
SLP
11. 12.
14:30
HRK
STR
11. 12.
15:45
PRE
DEC
11. 12.
17:00
HRK
TAB
12. 12.
10:30
SLP
DEC
12. 12.
11:45
STP
STR
12. 12.
13:00
O pohár předsedy ČSVP
STP
PLZ
11. 12.
11:00
HRK
STR
11. 12.
12:15
STP
STR
11. 12.
15:00
PLZ
HRK
11. 12.
16:15
STR
PLZ
12. 12.
10:00
HRK
STP
12. 12.
11:15
Pohár ČSVP dorostenců
OLO
BRN
11. 12.
13:30
STP
STR
11. 12.
14:55
SLP
BRN
11. 12.
16:20
STP
OLO
11. 12.
17:45
STR
SLP
11. 12.
19:10
BRN
STP
12. 12.
09:25
STR
OLO
12. 12.
10:50
SLP
STP
12. 12.
12:15
BRN
STR
12. 12.
13:40
OLO
SLP
12. 12.
15:05
27. 11. 2021 - 12:30, Memoriál J. Neumanna 2021 U11
SK Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10b, 100 00 Praha 10-Vršovice
TJ Tábor
12:2
(4:1, 8:1)
Ukončené utkání
SK Děčín
Rozhodčí: Jiří Šimek , Martin Heimrath

TJ Tábor

Trenér: Martin Kučera

# P Hráč G V
1 B Adéla Škabroudová 0 1
4 H Matěj Petrů 0 0
5 H Matyáš Navrátil 3 0
6 H Daniel Řezáč 0 0
10 H Anna Švecová 4 0
11 H Ludmila Chlupsová 2 1
12 H Miloš Krejčí 2 1
13 H Marie Ostrá 0 0
15 H Tereza Skaláková 1 0

SK Děčín

Trenér: Vojtěch Holaj

# P Hráč G V
1 B Vít Toman 0 0
2 H Antonín Birkuš 1 0
3 H Filip Čermák 0 0
4 H Šimon Rouček 1 0
5 H Sophia Jiravská 0 0
6 H Alžběta Svobodová 0 0
7 H Ondřej Macháček 0 0
8 H Jaroslav Lorenc 0 0
9 H Šimon Šimek 0 0
10 H Lukáš Minařík 0 0
11 H Samuel Šumpich 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

5 Matyáš Navrátil Gól 04:35 ikona míče 1:0
11 Ludmila Chlupsová Vyloučení 20s 03:50 ikona karty
1:1 ikona míče 03:40 Gól Šimon Rouček 4
1 Adéla Škabroudová Penalta 03:40 ikona karty
5 Matyáš Navrátil Gól 03:20 ikona míče 2:1
10 Anna Švecová Gól 01:40 ikona míče 3:1
12 Miloš Krejčí Gól 01:23 ikona míče 4:1

2. čtvrtina

10 Anna Švecová Gól 05:30 ikona míče 5:1
5 Matyáš Navrátil Gól 05:00 ikona míče 6:1
12 Miloš Krejčí Vyloučení 20s 04:30 ikona karty
6:2 ikona míče 03:50 Gól Antonín Birkuš 2
10 Anna Švecová Gól 03:30 ikona míče 7:2
10 Anna Švecová Gól 02:50 ikona míče 8:2
15 Tereza Skaláková Gól 02:15 ikona míče 9:2
11 Ludmila Chlupsová Gól 01:55 ikona míče 10:2
12 Miloš Krejčí Gól 01:20 ikona míče 11:2
11 Ludmila Chlupsová Gól 00:25 ikona míče 12:2

sociální sítě

Partneři