1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
8
5
Asten Johnson Fezko Strakonice
KPSP Kometa Brno
1. 6.
11:30
1. liga mužů - o 3. místo
SK Slavia Praha
UKVP Stepp Praha
11
7
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
31. 5.
20:00
2. liga mladších žáků a žákyň
DEC
PLZ
14
7
BRN
PLZ
17
11
DEC
BRN
12
11
1. liga mladších žáků a žákyň
SLP
OLO
13
4
STP
STR
8
2
STR
OLO
13
2
SLP
STP
8
3
OLO
STP
6
13
SLP
STR
5
5
5. turnaj - Slávia Praha
SLP
STP
1. 6.
09:00
DEC
STR
1. 6.
09:45
HRK
STP
1. 6.
10:30
SLP
DEC
1. 6.
11:15
HRK
STR
1. 6.
12:00
STP
DEC
1. 6.
12:45
SLP
STR
1. 6.
13:30
DEC
HRK
1. 6.
14:15
STR
STP
1. 6.
15:00
SLP
HRK
1. 6.
15:45
1. liga mladších dorostenců
DEC
HRK
1. 6.
11:00
SLP
STR
1. 6.
12:15
STR
HRK
1. 6.
14:30
DEC
SLP
1. 6.
15:45
HRK
SLP
2. 6.
09:00
DEC
STR
2. 6.
10:15
2. liga starších žáků
PRE
OLO
8. 6.
00:00
BRN
SLP
8. 6.
00:00
OLO
BRN
8. 6.
00:00
PRE
SLP
8. 6.
00:00
SLP
OLO
9. 6.
00:00
PRE
BRN
9. 6.
00:00
1. liga starších dorostenců
DEC
STP
8. 6.
11:00
PLZ
STR
8. 6.
12:15
STP
BRN
8. 6.
14:00
DEC
PLZ
8. 6.
15:15
BRN
STR
8. 6.
16:30
DEC
STR
9. 6.
09:00
BRN
PLZ
9. 6.
10:15
STR
STP
9. 6.
11:30
DEC
BRN
9. 6.
12:45
STP
PLZ
9. 6.
14:00
1. liga starších žáků
TAB
STP
8. 6.
13:30
DEC
HRK
8. 6.
14:30
STP
DEC
8. 6.
16:30
TAB
HRK
8. 6.
17:30
HRK
STP
9. 6.
08:30
TAB
DEC
9. 6.
09:30
25. 5. 2024 - 14:00, 1. liga mladších žáků a žákyň
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
UKVP Stepp Praha
8:2
(4:1, 2:0, 1:0, 1:1)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Adam Vaněk , Martin Musil

UKVP Stepp Praha

Trenér: Roman Zachoval

Asistent trenéra: Jan Bureš

# P Hráč G V
1 B Maxim Mosorjak 0 0
2 H Sofie Nováková 0 1
3 H William Maceška 3 0
4 H Lukáš Zachoval 4 0
5 H David Mišutka 1 0
6 H Timon Bauer 0 0
7 H Abigail Hodaňová 0 0
9 H Lotta Marvánová 0 0
10 H Ema Pecková 0 0
11 H Tomáš Siegl 0 0
12 H Elen Pecková 0 0
13 H Veronika Velinská 0 0

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Jiřina Smejkalová

# P Hráč G V
1 B Ondřej Zajčenko 0 0
2 H Alžběta Kovářová 0 0
3 H Lucas Březina 0 0
4 H Štěpán Vavruška 1 0
5 H Anna Šmerdová 0 0
6 H Nela Kocourová 0 1
7 H Tobin Bensch 1 1
8 H Natálie Kubečková 0 0
9 H Josef Bažata 0 1
10 H Elena Chumová 0 1
11 H Monika Smolová 0 0
12 H David Smola 0 0
13 H Tomáš Zach 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

4 Lukáš Zachoval Gól 05:39 ikona míče 1:0
4 Lukáš Zachoval Gól 03:38 ikona míče 2:0
3 William Maceška Gól 02:50 ikona míče 3:0
ikona karty 01:12 Penalta Elena Chumová 10
4 Lukáš Zachoval Gól 01:11 ikona míče 4:0
4:1 ikona míče 00:09 Gól Tobin Bensch 7

2. čtvrtina

4 Lukáš Zachoval Gól 04:39 ikona míče 5:1
3 William Maceška Gól 02:36 ikona míče 6:1
ikona karty 01:52 Penalta Josef Bažata 9

3. čtvrtina

Time-out 02:27
5 David Mišutka Gól 01:17 ikona míče 7:1

4. čtvrtina

ikona karty 04:47 Vyloučení 20s Tobin Bensch 7
2 Sofie Nováková Vyloučení 20s 03:24 ikona karty
7:2 ikona míče 03:11 Gól Štěpán Vavruška 4
ikona karty 02:55 Vyloučení 20s Nela Kocourová 6
3 William Maceška Gól 02:54 ikona míče 8:2
Time-out 00:54

sociální sítě

Partneři