1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
8
5
Asten Johnson Fezko Strakonice
KPSP Kometa Brno
1. 6.
11:30
1. liga mužů - o 3. místo
SK Slavia Praha
UKVP Stepp Praha
11
7
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
31. 5.
20:00
2. liga mladších žáků a žákyň
DEC
PLZ
14
7
BRN
PLZ
17
11
DEC
BRN
12
11
1. liga mladších žáků a žákyň
SLP
OLO
13
4
STP
STR
8
2
STR
OLO
13
2
SLP
STP
8
3
OLO
STP
6
13
SLP
STR
5
5
5. turnaj - Slávia Praha
SLP
STP
1. 6.
09:00
DEC
STR
1. 6.
09:45
HRK
STP
1. 6.
10:30
SLP
DEC
1. 6.
11:15
HRK
STR
1. 6.
12:00
STP
DEC
1. 6.
12:45
SLP
STR
1. 6.
13:30
DEC
HRK
1. 6.
14:15
STR
STP
1. 6.
15:00
SLP
HRK
1. 6.
15:45
1. liga mladších dorostenců
DEC
HRK
1. 6.
11:00
SLP
STR
1. 6.
12:15
STR
HRK
1. 6.
14:30
DEC
SLP
1. 6.
15:45
HRK
SLP
2. 6.
09:00
DEC
STR
2. 6.
10:15
2. liga starších žáků
PRE
OLO
8. 6.
00:00
BRN
SLP
8. 6.
00:00
OLO
BRN
8. 6.
00:00
PRE
SLP
8. 6.
00:00
SLP
OLO
9. 6.
00:00
PRE
BRN
9. 6.
00:00
1. liga starších dorostenců
DEC
STP
8. 6.
11:00
PLZ
STR
8. 6.
12:15
STP
BRN
8. 6.
14:00
DEC
PLZ
8. 6.
15:15
BRN
STR
8. 6.
16:30
DEC
STR
9. 6.
09:00
BRN
PLZ
9. 6.
10:15
STR
STP
9. 6.
11:30
DEC
BRN
9. 6.
12:45
STP
PLZ
9. 6.
14:00
1. liga starších žáků
TAB
STP
8. 6.
13:30
DEC
HRK
8. 6.
14:30
STP
DEC
8. 6.
16:30
TAB
HRK
8. 6.
17:30
HRK
STP
9. 6.
08:30
TAB
DEC
9. 6.
09:30
11. 5. 2024 - 16:45, 2. liga mužů
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 14700
UKVP Stepp Praha
6:13
(1:1, 0:6, 1:4, 4:2)
Ukončené utkání
Slávia Hradec Králové
Rozhodčí: Jan Vychopeň , Roman Kurek

UKVP Stepp Praha

# P Hráč G V
1 B Tomáš Rupert 0 0
2 H Michal Táborský 0 1
3 H Michal Vološčuk 0 1
4 H Milan Bilas 1 0
5 H Antonín Grasser 0 1
6 H Nathan Bauer 0 2
7 H Jan Doubrava 0 2
8 H Matin Sanginov 2 1
9 H Pavel Kušnier 1 0
10 H Tomáš Martinča 0 1
11 H Josef Novosvětský 1 0
12 H Petr Smolík 0 0
13 H Barnabáš Diblík 1 1

Slávia Hradec Králové

# P Hráč G V
1 B Mikuláš Paulus 0 0
2 H Michal Dušek 0 1
3 H Petr Kratěna 1 0
4 H Daniel Merenda 1 0
5 H Štěpán Pavlát 0 0
6 H Václav Karel 0 1
7 H Jan David 0 2
8 H Dominik Erbs 0 0
9 H Michal Jun 0 1
11 H Jan Rothanzl 4 0
12 H Matěj Hlávko 2 1
13 H Tomáš Rumánek 5 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

4 Milan Bilas Gól 07:21 ikona míče 1:0
6 Nathan Bauer Vyloučení 20s 04:41 ikona karty
ikona karty 03:42 Vyloučení 20s Václav Karel 6
7 Jan Doubrava Penalta 01:28 ikona karty
3 Michal Vološčuk Vyloučení 20s 01:23 ikona karty
1:1 ikona míče 01:11 Gól Jan Rothanzl 11

2. čtvrtina

8 Matin Sanginov Vyloučení 20s 07:40 ikona karty
1:2 ikona míče 07:33 Gól Tomáš Rumánek 13
1:3 ikona míče 07:10 Gól Tomáš Rumánek 13
10 Tomáš Martinča Vyloučení 20s 06:30 ikona karty
1:4 ikona míče 06:15 Gól Matěj Hlávko 12
1:5 ikona míče 05:34 Gól Jan Rothanzl 11
5 Antonín Grasser Penalta 04:21 ikona karty
1:6 ikona míče 04:20 Gól Jan Rothanzl 11
1:7 ikona míče 01:58 Gól Petr Kratěna 3

3. čtvrtina

6 Nathan Bauer Vyloučení 20s 07:23 ikona karty
07:23 Time-out
1:8 ikona míče 06:21 Gól Matěj Hlávko 12
ikona karty 06:05 Vyloučení 20s Michal Dušek 2
11 Josef Novosvětský Gól 05:48 ikona míče 2:8
2:9 ikona míče 05:01 Gól Jan Rothanzl 11
ikona karty 04:45 Vyloučení 20s Matěj Hlávko 12
2:10 ikona míče 03:35 Gól Tomáš Rumánek 13
2:11 ikona míče 01:51 Gól Tomáš Rumánek 13
2 Michal Táborský Vyloučení 20s 01:33 ikona karty

4. čtvrtina

8 Matin Sanginov Gól 07:39 ikona míče 3:11
ikona karty 07:08 Vyloučení 20s Jan David 7
8 Matin Sanginov Gól 06:53 ikona míče 4:11
4:12 ikona míče 06:06 Gól Tomáš Rumánek 13
ikona karty 05:03 Vyloučení 20s Tomáš Rumánek 13
7 Jan Doubrava Vyloučení 20s 03:35 ikona karty
9 Pavel Kušnier Gól 02:59 ikona míče 5:12
13 Barnabáš Diblík Vyloučení 20s 02:44 ikona karty
5:13 ikona míče 01:33 Gól Daniel Merenda 4
ikona karty 01:18 Vyloučení 20s Jan David 7
ikona karty 01:18 Vyloučení 20s Jan David 7
13 Barnabáš Diblík Gól 00:57 ikona míče 6:13
ikona karty 00:27 Vyloučení 20s Michal Jun 9

sociální sítě

Partneři