1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
6. 4. 2024 - 19:00, 1. liga mladších žáků a žákyň
Plavecký areál Klíše, U Koupaliště 575/11, Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
4:5
(1:3, 0:1, 1:1, 2:0)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Michal Fedra , Mykhailo Nadezhdin

SK Slavia Praha

Trenér: Marek Kolář

Asistent trenéra: Andrey Kaplin

UKVP Stepp Praha

Trenér: Robert Mosorjak

Asistent trenéra: Martin Jirků

# P Hráč G V
1 B Maxim Mosorjak 0 0
2 H Sofie Nováková 0 1
4 H Lukáš Zachoval 2 0
5 H David Mišutka 0 0
6 H Timon Bauer 2 0
7 H William Maceška 0 0
10 H Tomáš Siegl 0 0
11 H Abigail Hodaňová 1 0
12 H Ema Pecková 0 0
13 H Veronika Velinská 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

2 Lukáš Hanžl Gól 05:21 ikona míče 1:0
1:1 ikona míče 05:04 Gól Lukáš Zachoval 4
1:2 ikona míče 03:05 Gól Lukáš Zachoval 4
1:3 ikona míče 00:04 Gól Timon Bauer 6

2. čtvrtina

1:4 ikona míče 03:40 Gól Abigail Hodaňová 11
02:55 Time-out
10 Petr Vasiljev Vyloučení 20s 00:13 ikona karty
00:13 Time-out

3. čtvrtina

1:5 ikona míče 05:30 Gól Timon Bauer 6
7 Pavel Vasiljev Vyloučení 20s 03:49 ikona karty
ikona karty 00:44 Vyloučení 20s Sofie Nováková 2
Time-out 00:44
11 Tadeáš Rákosník Gól 00:30 ikona míče 2:5

4. čtvrtina

7 Pavel Vasiljev Gól 05:40 ikona míče 3:5
10 Petr Vasiljev Gól 02:09 ikona míče 4:5

sociální sítě

Partneři