1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
6. 4. 2024 - 15:30, 2. liga mladších dorostenců
Plavecký bazén Slovany, Plzeň
UKVP Stepp Praha
16:3
(5:0, 3:2, 5:0, 3:1)
Ukončené utkání
KVP Přerov
Rozhodčí: Jakub Nečas , Václav Matoušek

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

Asistent trenéra: David Martinča

# P Hráč G V
1 B Radim Staněk 0 0
2 H Marko Ivanovic 0 1
3 H Dalibor Libus 0 0
4 H Oliver Guckler 3 0
5 H Lukáš Salomon 1 2
6 H Nathan Bauer 2 1
7 H Eliáš Korbel 0 0
8 H Matin Sanginov 7 0
9 H Barnabáš Diblík 1 0
10 H Matyáš Kučera 0 0
11 H Max Nechayev 1 1
12 H Tomáš Čurda 1 2
13 H John Kofi Adjei 0 1

KVP Přerov

Trenér: Petr Přikryl

# P Hráč G V
1 B Jakub Flajšar 0 0
2 H Adam Kovář 0 0
3 H Filip Hriník 0 1
4 H Jan Stejskal 0 0
6 H Roman Tšpon 0 0
8 H Jakub Novotný 0 0
9 H Miroslav Netopil 0 3
10 H Lukáš Bátěk 0 0
11 H Karel Vlk 0 1
12 H Adam Přikryl 2 0
13 H Ondřej Novotný 1 2

Průběh utkání

1. čtvrtina

9 Barnabáš Diblík Gól 06:04 ikona míče 1:0
8 Matin Sanginov Gól 03:52 ikona míče 2:0
4 Oliver Guckler Gól 02:27 ikona míče 3:0
6 Nathan Bauer Gól 01:41 ikona míče 4:0
8 Matin Sanginov Gól 00:59 ikona míče 5:0

2. čtvrtina

ikona karty 06:57 Penalta Ondřej Novotný 13
12 Tomáš Čurda Gól 06:57 ikona míče 6:0
11 Max Nechayev Vyloučení 20s 04:16 ikona karty
ikona karty 04:16 Vyloučení 20s Miroslav Netopil 9
12 Tomáš Čurda Penalta 03:47 ikona karty
6:1 ikona míče 03:47 Gól Adam Přikryl 12
6 Nathan Bauer Vyloučení 20s 02:06 ikona karty
6:2 ikona míče 01:16 Gól Ondřej Novotný 13
ikona karty 00:55 Vyloučení 20s Filip Hriník 3
8 Matin Sanginov Gól 00:55 ikona míče 7:2
12 Tomáš Čurda Vyloučení 20s 00:35 ikona karty
8 Matin Sanginov Gól 00:06 ikona míče 8:2

3. čtvrtina

8 Matin Sanginov Gól 07:39 ikona míče 9:2
4 Oliver Guckler Gól 07:04 ikona míče 10:2
5 Lukáš Salomon Vyloučení 20s 06:45 ikona karty
4 Oliver Guckler Gól 06:15 ikona míče 11:2
6 Nathan Bauer Gól 05:41 ikona míče 12:2
ikona karty 03:37 Penalta Miroslav Netopil 9
8 Matin Sanginov Gól 01:35 ikona míče 13:2
2 Marko Ivanovic Vyloučení 20s 01:25 ikona karty

4. čtvrtina

5 Lukáš Salomon Gól 06:11 ikona míče 14:2
ikona karty 05:35 Vyloučení 20s Ondřej Novotný 13
13 John Kofi Adjei Vyloučení 20s 04:54 ikona karty
04:54 Time-out
ikona karty 04:35 Vyloučení 20s Miroslav Netopil 9
8 Matin Sanginov Gól 04:27 ikona míče 15:2
ikona karty 04:14 Vyloučení 20s Karel Vlk 11
Time-out 04:14
15:3 ikona míče 02:27 Gól Adam Přikryl 12
11 Max Nechayev Gól 01:40 ikona míče 16:3
5 Lukáš Salomon Vyloučení 20s 00:31 ikona karty
Time-out 00:16

sociální sítě

Partneři