1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
6. 4. 2024 - 10:00, 2. liga mladších dorostenců
Plavecký bazén Slovany, Plzeň
UKVP Stepp Praha
14:10
(7:1, 2:3, 3:2, 2:4)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Jan Vychopeň , Radek Otáhal

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

Asistent trenéra: David Martinča

# P Hráč G V
1 B Radim Staněk 0 0
2 H Marko Ivanovic 0 1
3 H Dalibor Libus 1 2
4 H Oliver Guckler 6 0
5 H Lukáš Salomon 0 0
6 H Nathan Bauer 1 0
7 H Eliáš Korbel 0 2
8 H Matin Sanginov 5 2
9 H Barnabáš Diblík 0 0
10 H Matyáš Kučera 0 0
11 H Max Nechayev 1 0
12 H Tomáš Čurda 0 0
13 H John Kofi Adjei 0 1

SKP Kometa Brno

Trenér: Martin Kunc

# P Hráč G V
1 B Adam Hošna 0 0
2 H Robin Prucek 0 2
3 H Martin Liba 0 1
5 H Jakub Řezníček 1 2
6 H Šimon Šuppler 1 0
7 H Martin Job 0 1
8 H Vojtěch Procházka 3 2
9 H Milan Němeček 0 0
11 H Samuel Masaryk 3 1
12 H Martin Úlehla 2 2
13 H Filip Kunc 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

6 Nathan Bauer Gól 06:22 ikona míče 1:0
4 Oliver Guckler Gól 06:03 ikona míče 2:0
ikona karty 05:34 Vyloučení 20s Robin Prucek 2
8 Matin Sanginov Gól 04:20 ikona míče 3:0
ikona karty 03:40 Vyloučení 20s Vojtěch Procházka 8
3 Dalibor Libus Gól 03:32 ikona míče 4:0
ikona karty 02:23 Vyloučení 20s Vojtěch Procházka 8
4 Oliver Guckler Gól 02:19 ikona míče 5:0
8 Matin Sanginov Gól 01:53 ikona míče 6:0
4 Oliver Guckler Gól 01:17 ikona míče 7:0
7 Eliáš Korbel Vyloučení 20s 01:08 ikona karty
7:1 ikona míče 00:29 Gól Samuel Masaryk 11

2. čtvrtina

ikona karty 07:28 Vyloučení 20s Jakub Řezníček 5
3 Dalibor Libus Vyloučení 20s 06:37 ikona karty
7:2 ikona míče 06:01 Gól Vojtěch Procházka 8
13 John Kofi Adjei Vyloučení 20s 05:30 ikona karty
7 Eliáš Korbel Vyloučení 20s 04:38 ikona karty
7:3 ikona míče 04:00 Gól Jakub Řezníček 5
ikona karty 03:54 Vyloučení 20s Robin Prucek 2
ikona karty 02:49 Vyloučení 20s Martin Job 7
8 Matin Sanginov Vyloučení 20s 02:16 ikona karty
7:4 ikona míče 00:40 Gól Martin Úlehla 12
4 Oliver Guckler Gól 00:28 ikona míče 8:4
ikona karty 00:08 Penalta Samuel Masaryk 11
8 Matin Sanginov Gól 00:08 ikona míče 9:4

3. čtvrtina

8 Matin Sanginov Gól 07:11 ikona míče 10:4
8 Matin Sanginov Penalta 06:46 ikona karty
10:5 ikona míče 06:46 Gól Samuel Masaryk 11
4 Oliver Guckler Gól 06:34 ikona míče 11:5
ikona karty 04:52 Penalta Martin Úlehla 12
4 Oliver Guckler Gól 03:55 ikona míče 12:5
ikona karty 02:10 Penalta Martin Úlehla 12
3 Dalibor Libus Vyloučení 20s 01:37 ikona karty
01:36 Time-out
12:6 ikona míče 01:23 Gól Samuel Masaryk 11

4. čtvrtina

8 Matin Sanginov Gól 06:45 ikona míče 13:6
ikona karty 06:00 Vyloučení 20s Martin Liba 3
2 Marko Ivanovic Vyloučení 20s 05:02 ikona karty
13:7 ikona míče 04:45 Gól Vojtěch Procházka 8
13:8 ikona míče 03:51 Gól Martin Úlehla 12
13:9 ikona míče 01:59 Gól Vojtěch Procházka 8
ikona karty 01:45 Vyloučení 20s Filip Kunc 13
11 Max Nechayev Gól 01:38 ikona míče 14:9
14:10 ikona míče 00:47 Gól Šimon Šuppler 6
ikona karty 00:40 Vyloučení 20s Jakub Řezníček 5
Time-out 00:38

sociální sítě

Partneři