1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
9. 3. 2024 - 19:30, 1. liga mužů - základní část
PS Podolí, Praha 4, Podolská 74, 14700
UKVP Stepp Praha
8:4
(3:0, 3:1, 1:2, 1:1)
Ukončené utkání
KPSP Kometa Brno
Rozhodčí: Václav Matoušek , Jiří Jarolím

UKVP Stepp Praha

Trenér: Carlo Cussotto

Asistent trenéra: Tomáš Martinča

# P Hráč G V
1 B Nikita Prošek 0 0
2 H Ondřej Čurda 2 1
3 H Simon Vyšín 0 0
4 H Juraj Dilý 1 0
5 H Mikuláš Bělohlávek 0 1
6 H Jan Závodský 0 1
7 H Ryan Kajtor 0 1
8 H Dmytrij Pantelejmonov 1 3
9 H David Martinča 4 1
10 H Tadeáš Špindler 0 0
11 H Tomáš Petr 0 0
12 H Alex Mynář 0 3
13 H Jonáš Diblík 0 1

KPSP Kometa Brno

Trenér: Jakub Hlaváčik

# P Hráč G V
1 B Václav Šulc 0 0
13 B Maxim Búry 0 0
2 H Martin Rybnikár 2 0
3 H Adam Schönwälder 0 0
4 H Vojtěch Kult 0 1
5 H Adam Kříž 0 2
6 H Patrik Adamec 0 0
7 H David Scheer 0 1
8 H Martin Bebjak 2 0
9 H Timotej Kompaník 0 0
10 H Lukáš Zezula 0 1
11 H Ivan Schönwälder 0 1
12 H Michael Böhm 0 2

Průběh utkání

1. čtvrtina

9 David Martinča Gól 06:40 ikona míče 1:0
ikona karty 03:46 Vyloučení 20s Lukáš Zezula 10
02:58 Time-out
12 Alex Mynář Vyloučení 20s 02:57 ikona karty
ikona karty 02:22 Vyloučení 20s Ivan Schönwälder 11
9 David Martinča Gól 01:55 ikona míče 2:0
12 Alex Mynář Vyloučení 20s 01:34 ikona karty
ikona karty 00:40 Vyloučení 20s Michael Böhm 12
8 Dmytrij Pantelejmonov Gól 00:35 ikona míče 3:0

2. čtvrtina

2 Ondřej Čurda Gól 07:12 ikona míče 4:0
2 Ondřej Čurda Vyloučení 20s 06:54 ikona karty
4:1 ikona míče 06:43 Gól Martin Bebjak 8
9 David Martinča Vyloučení 20s 06:09 ikona karty
ikona karty 05:48 Vyloučení 20s Adam Kříž 5
9 David Martinča Gól 05:28 ikona míče 5:1
ikona karty 04:28 Vyloučení 20s David Scheer 7
9 David Martinča Gól 04:24 ikona míče 6:1
8 Dmytrij Pantelejmonov Vyloučení 20s 04:04 ikona karty
6 Jan Závodský Vyloučení 20s 02:35 ikona karty
7 Ryan Kajtor Vyloučení 20s 00:23 ikona karty

3. čtvrtina

8 Dmytrij Pantelejmonov Vyloučení 20s 07:39 ikona karty
6:2 ikona míče 07:22 Gól Martin Rybnikár 2
13 Jonáš Diblík Vyloučení 20s 06:34 ikona karty
Time-out 02:55
ikona karty 02:54 Vyloučení 20s Vojtěch Kult 4
6:3 ikona míče 02:24 Gól Martin Rybnikár 2
4 Juraj Dilý Gól 02:04 ikona míče 7:3
5 Mikuláš Bělohlávek Vyloučení 20s 01:32 ikona karty

4. čtvrtina

Time-out 05:21
ikona karty 05:20 Vyloučení 20s Adam Kříž 5
7:4 ikona míče 04:33 Gól Martin Bebjak 8
ikona karty 04:13 Vyloučení 20s Michael Böhm 12
12 Alex Mynář Vyloučení 20s 03:23 ikona karty
8 Dmytrij Pantelejmonov Vyloučení 20s 03:02 ikona karty
03:02 Time-out
2 Ondřej Čurda Gól 00:09 ikona míče 8:4

sociální sítě

Partneři