1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
27. 1. 2024 - 15:45, 2. liga mladších dorostenců
plavecký areál Přerov
UKVP Stepp Praha
11:11
(2:2, 3:2, 3:3, 3:4)
Ukončené utkání
SKP Kometa Brno
Rozhodčí: Roman Kurek , Radek Otáhal

UKVP Stepp Praha

Trenér: Tomáš Martinča

Asistent trenéra: Petr Weger

# P Hráč G V
1 B Radim Staněk 0 0
2 H Marko Ivanovic 0 0
3 H Dalibor Libus 1 0
4 H Tomáš Čurda 0 0
5 H Lukáš Salomon 1 0
6 H Nathan Bauer 5 1
7 H Marko Horvat 0 1
8 H Oliver Guckler 4 1
9 H Barnabáš Diblík 0 0
10 H Erik Frýdecký 0 1

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

Asistent trenéra: Martin Kunc

# P Hráč G V
1 B Vojtěch Procházka 0 1
2 H Robin Prucek 1 0
3 H Josef Králík 0 0
4 H Samuel Masaryk 2 0
5 H Jakub Řezníček 0 2
6 H Šimon Šuppler 0 1
7 H Milan Němeček 1 2
8 H Martin Liba 0 0
9 H Martin Job 0 1
10 H Tony Haviger 0 0
11 H Jan Šťastný 5 2
12 H Martin Úlehla 0 1
13 H Filip Kunc 2 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

ikona karty 07:17 Vyloučení 20s Martin Job 9
6 Nathan Bauer Gól 05:26 ikona míče 1:0
ikona karty 04:49 Penalta Vojtěch Procházka 1
1:1 ikona míče 03:03 Gól Jan Šťastný 11
8 Oliver Guckler Gól 02:50 ikona míče 2:1
2:2 ikona míče 00:10 Gól Filip Kunc 13

2. čtvrtina

2:3 ikona míče 06:10 Gól Filip Kunc 13
6 Nathan Bauer Gól 05:34 ikona míče 3:3
3 Dalibor Libus Gól 04:49 ikona míče 4:3
6 Nathan Bauer Gól 04:15 ikona míče 5:3
7 Marko Horvat Vyloučení 20s 02:24 ikona karty
5:4 ikona míče 01:16 Gól Jan Šťastný 11

3. čtvrtina

ikona karty 07:27 Vyloučení 20s Milan Němeček 7
ikona karty 06:21 Penalta Milan Němeček 7
6 Nathan Bauer Gól 06:21 ikona míče 6:4
ikona karty 05:50 Vyloučení 20s Jan Šťastný 11
8 Oliver Guckler Gól 05:48 ikona míče 7:4
10 Erik Frýdecký Vyloučení 20s 05:26 ikona karty
7:5 ikona míče 04:45 Gól Jan Šťastný 11
7:6 ikona míče 04:00 Gól Samuel Masaryk 4
ikona karty 03:55 Vyloučení 20s Jakub Řezníček 5
Time-out 03:55
7:7 ikona míče 03:12 Gól Jan Šťastný 11
ikona karty 00:37 Vyloučení 20s Šimon Šuppler 6
5 Lukáš Salomon Gól 00:25 ikona míče 8:7

4. čtvrtina

8:8 ikona míče 07:35 Gól Robin Prucek 2
6 Nathan Bauer Vyloučení 20s 06:51 ikona karty
8:9 ikona míče 04:38 Gól Milan Němeček 7
8 Oliver Guckler Vyloučení 20s 04:22 ikona karty
04:22 Time-out
8:10 ikona míče 04:11 Gól Jan Šťastný 11
ikona karty 03:59 Vyloučení 20s Jakub Řezníček 5
6 Nathan Bauer Gól 03:49 ikona míče 9:10
8 Oliver Guckler Gól 02:40 ikona míče 10:10
ikona karty 02:09 Vyloučení 20s Jan Šťastný 11
8 Oliver Guckler Gól 02:07 ikona míče 11:10
11:11 ikona míče 01:41 Gól Samuel Masaryk 4
ikona karty 00:40 Vyloučení 20s Martin Úlehla 12
Time-out 00:40
00:13 Time-out

sociální sítě

Partneři