1. liga mladších žáků a žákyň
SLP
STP
25. 5.
10:00
STR
OLO
25. 5.
12:00
STP
STR
25. 5.
14:00
SLP
OLO
25. 5.
16:30
OLO
STP
26. 5.
09:00
SLP
STR
26. 5.
10:00
2. liga mladších žáků a žákyň
DEC
PLZ
25. 5.
11:00
BRN
PLZ
25. 5.
13:00
DEC
BRN
25. 5.
15:00
1. liga mužů - o 3. místo
SK Slavia Praha
UKVP Stepp Praha
25. 5.
17:30
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
31. 5.
20:00
1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
25. 5.
18:35
Asten Johnson Fezko Strakonice
KPSP Kometa Brno
1. 6.
11:30
5. turnaj - Slávia Praha
SLP
STP
1. 6.
09:00
DEC
STR
1. 6.
09:45
HRK
STP
1. 6.
10:30
SLP
DEC
1. 6.
11:15
HRK
STR
1. 6.
12:00
STP
DEC
1. 6.
12:45
SLP
STR
1. 6.
13:30
DEC
HRK
1. 6.
14:15
STR
STP
1. 6.
15:00
SLP
HRK
1. 6.
15:45
1. liga mladších dorostenců
DEC
HRK
1. 6.
11:00
SLP
STR
1. 6.
12:15
STR
HRK
1. 6.
14:30
DEC
SLP
1. 6.
15:45
HRK
SLP
2. 6.
09:00
DEC
STR
2. 6.
10:15
2. liga starších žáků
PRE
OLO
8. 6.
00:00
BRN
SLP
8. 6.
00:00
OLO
BRN
8. 6.
00:00
PRE
SLP
8. 6.
00:00
1. liga starších dorostenců
DEC
STP
8. 6.
11:00
PLZ
STR
8. 6.
12:15
STP
BRN
8. 6.
14:00
DEC
PLZ
8. 6.
15:15
BRN
STR
8. 6.
16:30
1. liga starších žáků
TAB
STP
8. 6.
13:30
DEC
HRK
8. 6.
14:30
STP
DEC
8. 6.
16:30
TAB
HRK
8. 6.
17:30
2. 12. 2023 - 12:00, 1. liga starších žáků
Strakonice - Křemelka
Asten Johnson Fezko Strakonice
11:5
(2:0, 4:0, 3:3, 2:2)
Ukončené utkání
TJ Tábor
Rozhodčí: Adam Vaněk

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Ondřej Šimek

# P Hráč G V
1 B Eliška Křížová 0 1
2 H Viktorie Váchalová 0 0
3 H Lucas Březina 0 0
4 H Vojtěch Hajný 1 1
5 H Anna Šmerdová 0 1
6 H Nela Kocourová 0 0
7 H Tobin Bensch 3 1
8 H Natálie Kubečková 0 0
10 H Timon Bensch 3 0
11 H Jakub Krejčí 0 0
12 H Lucie Koubová 4 0
13 H Nela Kunešová 0 0
14 H Elena Chumová 0 0

TJ Tábor

Trenér: Martin Severa

# P Hráč G V
1 B Ondřej Šmejkal 1 0
2 H Martin Severa 0 2
3 H Adam Novák 2 0
4 H Jan Srba 0 0
5 H Tereza Skaláková 1 2
6 H Daniel Řezáč 0 0
7 H Adéla Škabroudová 0 0
8 H Lukáš Loužecký 1 0
9 H Šimon Novák 0 0
10 H Anna Švecová 0 0
11 H Maxim Sokirka 0 0
13 H Tereza Fraňková 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

4 Vojtěch Hajný Gól 05:30 ikona míče 1:0
ikona karty 04:44 Vyloučení 20s Martin Severa 2
10 Timon Bensch Gól 04:17 ikona míče 2:0
ikona karty 03:23 Vyloučení 20s Martin Severa 2
ikona karty 01:19 Vyloučení 20s Tereza Skaláková 5
4 Vojtěch Hajný Vyloučení 20s 00:40 ikona karty

2. čtvrtina

12 Lucie Koubová Gól 06:22 ikona míče 3:0
7 Tobin Bensch Gól 02:36 ikona míče 4:0
ikona karty 01:58 Penalta Tereza Skaláková 5
ikona karty 01:58 ŽK Martin Severa
12 Lucie Koubová Gól 01:58 ikona míče 5:0
7 Tobin Bensch Vyloučení 20s 01:34 ikona karty
12 Lucie Koubová Gól 01:01 ikona míče 6:0

3. čtvrtina

10 Timon Bensch Gól 06:02 ikona míče 7:0
7:1 ikona míče 05:49 Gól Tereza Skaláková 5
1 Eliška Křížová Penalta 04:54 ikona karty
7:2 ikona míče 04:54 Gól Adam Novák 3
7:3 ikona míče 04:11 Gól Lukáš Loužecký 8
7 Tobin Bensch Gól 02:36 ikona míče 8:3
10 Timon Bensch Gól 00:58 ikona míče 9:3
00:07 Time-out

4. čtvrtina

7 Tobin Bensch Gól 05:43 ikona míče 10:3
10:4 ikona míče 03:51 Gól Adam Novák 3
Time-out 02:07
5 Anna Šmerdová Vyloučení 20s 01:47 ikona karty
12 Lucie Koubová Gól 00:58 ikona míče 11:4
00:09 Time-out
11:5 ikona míče 00:01 Gól Ondřej Šmejkal 1

sociální sítě

Partneři