1. liga mužů - základní část
STR
OLO
24. 2.
17:00
STR
PRE
25. 2.
11:00
SLP
BRN
9. 3.
12:20
STP
BRN
9. 3.
19:30
16. 12. 2023 - 13:00, 1. liga žen - základní část
Strakonice - Křemelka
Asten Johnson Fezko Strakonice
17:5
(5:1, 3:4, 5:0, 4:0)
Ukončené utkání
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Michal Jedlička , Jan Vychopeň

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Marek Fügner

Asistent trenéra: Ivan Drnek

UKVP Stepp Praha

Trenér: Igor Procházka

Průběh utkání

1. čtvrtina

Gól 08:00 ikona míče 1:0
11 Iva Drnková Vyloučení 20s 06:55 ikona karty
12 Barbora Kiliánová Gól 05:53 ikona míče 2:0
ikona karty 04:41 Vyloučení 20s Sabina Zdobinská 3
5 Lucie Votavová Vyloučení 20s 04:15 ikona karty
04:15 Time-out
ikona karty 02:23 Vyloučení 20s Barbora Procházková 9
12 Barbora Kiliánová Gól 02:21 ikona míče 3:0
5 Lucie Votavová Gól 01:27 ikona míče 4:0
10 Rozálie Fügnerová Penalta 01:11 ikona karty
4:1 ikona míče 01:11 Gól Tereza Zachovalová 5
5 Lucie Votavová Gól 00:21 ikona míče 5:1

2. čtvrtina

ikona karty 07:38 Vyloučení 20s Iveta Kahounová 12
7 Karolína Javůrková Gól 07:21 ikona míče 6:1
7 Karolína Javůrková Vyloučení 20s 07:11 ikona karty
6:2 ikona míče 06:49 Gól Markéta Hodaňová 7
4 Valentýna Šímová Vyloučení 20s 05:43 ikona karty
6:3 ikona míče 05:20 Gól Tereza Zachovalová 5
4 Valentýna Šímová Vyloučení 20s 04:45 ikona karty
6:4 ikona míče 03:30 Gól Michelle Černíková 6
6:5 ikona míče 02:39 Gól Sabina Zdobinská 3
ikona karty 01:50 Vyloučení 20s Michelle Černíková 6
3 Adriana Voláková Gól 01:42 ikona míče 7:5
11 Iva Drnková Gól 01:09 ikona míče 8:5
ikona karty 00:43 Vyloučení 20s Barbora Procházková 9

3. čtvrtina

8 Josefína Holá Gól 06:49 ikona míče 9:5
5 Lucie Votavová Gól 06:15 ikona míče 10:5
5 Lucie Votavová Gól 05:13 ikona míče 11:5
12 Barbora Kiliánová Vyloučení 20s 04:23 ikona karty
04:23 Time-out
11 Iva Drnková Vyloučení 20s 03:20 ikona karty
8 Josefína Holá Vyloučení 20s 02:58 ikona karty
10 Rozálie Fügnerová Gól 02:26 ikona míče 12:5
3 Adriana Voláková Vyloučení 20s 02:25 ikona karty
ikona karty 01:20 Vyloučení 20s Jana Bobrovská 13
4 Valentýna Šímová Vyloučení 20s 00:59 ikona karty
7 Karolína Javůrková Gól 00:21 ikona míče 13:5

4. čtvrtina

Gól 08:00 ikona míče 14:5
ikona karty 06:57 Vyloučení 20s Tereza Zachovalová 5
6 Denisa Chládková Vyloučení 20s 06:15 ikona karty
10 Rozálie Fügnerová Gól 04:54 ikona míče 15:5
2 Jolana Chodlová Gól 04:36 ikona míče 16:5
10 Rozálie Fügnerová Gól 03:42 ikona míče 17:5
8 Josefína Holá Vyloučení 20s 03:24 ikona karty
13 Simona Grecová Vyloučení 20s 01:47 ikona karty
13 Simona Grecová Vyloučení 20s 00:59 ikona karty
ikona karty 00:15 Vyloučení 20s Sabina Zdobinská 3
Time-out 00:15

sociální sítě

Partneři