1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
11. 11. 2023 - 12:00, Pohár předsedy ČSVP mužů
Plavecký bazén Strakonice, Na Křemelce 305, STRAKONICE
KPSP Kometa Brno
7:8
(1:0, 2:0, 1:4, 3:3)
Ukončené utkání po penaltách
UKVP Stepp Praha
Rozhodčí: Karel Dvořáček , Martin Bakala

KPSP Kometa Brno

Trenér: Radomír Jaška

# P Hráč G V
1 B Maxim Búry 0 0
2 H Martin Rybnikár 2 1
3 H Adam Schönwälder 1 2
4 H Martin Havel 0 0
5 H Adam Kříž 1 0
6 H Vojtěch Kult 0 0
7 H Lukáš Zezula 1 0
8 H Patrik Adamec 1 0
9 H Timotej Kompaník 1 0
11 H Ivan Schönwälder 0 1
12 H Michael Böhm 0 1
13 H David Scheer 0 1

UKVP Stepp Praha

Trenér: Carlo Cussotto

# P Hráč G V
1 B Martin Januš 0 1
2 H Ondřej Čurda 0 0
3 H Michal Vološčuk 2 0
4 H Juraj Dilý 3 1
5 H Matěj Varga 0 0
6 H Jan Závodský 0 0
7 H Ryan Kajtor 1 1
8 H Dmytrij Pantelejmonov 2 1
9 H Michal Varga 0 0
10 H Denis Gažík 0 1
11 H Simon Vyšín 0 0
12 H Tadeáš Špindler 0 1
13 H David Martinča 0 1

Průběh utkání

1. čtvrtina

3 Adam Schönwälder Vyloučení 20s 07:56 ikona karty
7 Lukáš Zezula Gól 03:36 ikona míče 1:0
13 David Scheer Vyloučení 20s 03:22 ikona karty
ikona karty 01:05 Vyloučení 20s Juraj Dilý 4

2. čtvrtina

ikona karty 07:37 Vyloučení 20s Tadeáš Špindler 12
5 Adam Kříž Gól 07:33 ikona míče 2:0
11 Ivan Schönwälder Vyloučení 20s 07:05 ikona karty
3 Adam Schönwälder Gól 01:10 ikona míče 3:0

3. čtvrtina

3:1 ikona míče 07:21 Gól Dmytrij Pantelejmonov 8
3 Adam Schönwälder Vyloučení 20s 07:07 ikona karty
07:07 Time-out
3:2 ikona míče 06:46 Gól Dmytrij Pantelejmonov 8
2 Martin Rybnikár Gól 06:15 ikona míče 4:2
12 Michael Böhm Vyloučení 20s 05:02 ikona karty
4:3 ikona míče 03:49 Gól Juraj Dilý 4
4:4 ikona míče 01:36 Gól Ryan Kajtor 7

4. čtvrtina

ikona karty 07:38 Vyloučení 20s David Martinča 13
2 Martin Rybnikár Penalta 05:59 ikona karty
4:5 ikona míče 05:59 Gól Michal Vološčuk 3
4:6 ikona míče 05:23 Gól Juraj Dilý 4
ikona karty 05:01 Vyloučení 20s Dmytrij Pantelejmonov 8
Time-out 05:01
ikona karty 04:27 Penalta Martin Januš 1
2 Martin Rybnikár Gól 04:27 ikona míče 5:6
9 Timotej Kompaník Gól 03:55 ikona míče 6:6
6:7 ikona míče 02:01 Gól Michal Vološčuk 3
ikona karty 01:53 Vyloučení 20s Ryan Kajtor 7
ikona karty 01:38 Vyloučení 20s Denis Gažík 10
8 Patrik Adamec Gól 00:48 ikona míče 7:7
00:48 Time-out
Time-out 00:23

Penalty

2 Martin Rybnikár Neproměněná penalta penalta 0:0
0:1 penalta Gól David Martinča 13
3 Adam Schönwälder Neproměněná penalta penalta 0:1
0:2 penalta Gól Michal Vološčuk 3
8 Patrik Adamec Neproměněná penalta penalta 0:2
0:3 penalta Gól Juraj Dilý 4

sociální sítě

Partneři