1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
15. 10. 2023 - 13:35, Pohár ČSVP mladších dorostenců
Plavecký areál Klíše, U Koupaliště 575/11, Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
10:9
(2:2, 2:2, 4:1, 2:4)
Ukončené utkání
Asten Johnson Fezko Strakonice
Rozhodčí: Martin Musil , Radek Otáhal

SK Slavia Praha

Trenér: Michal Král

Asistent trenéra: Dimitrij Samsin

# P Hráč G V
1 B Ondřej Tichý 0 1
13 B Jaroslav Černý 0 0
2 H Matouš Turek 0 2
3 H Matěj Čermák 0 1
4 H Vojtěch Němec 2 1
5 H Filip Christianov 0 0
6 H Milan Melč 4 2
7 H František Böhm 0 0
8 H Jan Šubrt 1 0
9 H Oliver Januškovski 0 0
11 H Arseny Pashkovský 3 0

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Dušan Chodl

Asistent trenéra: Ondřej Šimek

# P Hráč G V
1 B Matyáš Němec 0 0
2 H Vojtěch Hajný 0 0
3 H Oliver Očenášek ikona karty 1 3
4 H Jakub Svátek 0 0
5 H Adam Holzbauer 3 2
6 H Timon Bensch 1 1
7 H Lukáš Klein 0 0
8 H Filip Řezáč 1 2
9 H Antonín Šimek 0 1
10 H Timothy Přibyl 2 1
11 H Tommy Bensch 1 0
12 H Jakub Krejčí 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 05:23 Gól Adam Holzbauer 5
6 Milan Melč Gól 04:56 ikona míče 1:1
ikona karty 04:12 Vyloučení 20s Filip Řezáč 8
11 Arseny Pashkovský Gól 03:59 ikona míče 2:1
2:2 ikona míče 01:39 Gól Adam Holzbauer 5
ikona karty 00:34 Vyloučení 20s Filip Řezáč 8
6 Milan Melč Vyloučení 20s 00:05 ikona karty

2. čtvrtina

ikona karty 05:40 Vyloučení 20s Oliver Očenášek 3
2 Matouš Turek Vyloučení 20s 04:22 ikona karty
2:3 ikona míče 04:15 Gól Timothy Přibyl 10
2:4 ikona míče 03:26 Gól Oliver Očenášek 3
6 Milan Melč Gól 03:03 ikona míče 3:4
4 Vojtěch Němec Gól 01:17 ikona míče 4:4
01:17 Time-out
ikona karty 00:38 Vyloučení 20s Adam Holzbauer 5

3. čtvrtina

2 Matouš Turek Vyloučení 20s 06:35 ikona karty
6 Milan Melč Gól 05:53 ikona míče 5:4
ikona karty 05:20 Vyloučení 20s Antonín Šimek 9
11 Arseny Pashkovský Gól 05:18 ikona míče 6:4
6:5 ikona míče 05:04 Gól Tommy Bensch 11
6 Milan Melč Gól 04:47 ikona míče 7:5
ikona karty 03:58 Vyloučení 20s Oliver Očenášek 3
ikona karty 02:49 Vyloučení 20s Timon Bensch 6
6 Milan Melč Vyloučení 20s 02:08 ikona karty
8 Jan Šubrt Gól 00:30 ikona míče 8:5
3 Matěj Čermák Penalta 00:09 ikona karty

4. čtvrtina

1 Ondřej Tichý Penalta 07:10 ikona karty
8:6 ikona míče 07:10 Gól Timothy Přibyl 10
8:7 ikona míče 06:07 Gól Adam Holzbauer 5
8:8 ikona míče 05:25 Gól Timon Bensch 6
8:9 ikona míče 05:11 Gól Filip Řezáč 8
ikona karty 04:56 Vyloučení 20s Adam Holzbauer 5
ikona karty 02:28 ŽK Dušan Chodl
ikona karty 02:28 ČK Dušan Chodl
ikona karty 01:44 ČK Oliver Očenášek 3
11 Arseny Pashkovský Gól 01:30 ikona míče 9:9
4 Vojtěch Němec Vyloučení 20s 01:20 ikona karty
00:40 Time-out
Time-out 00:24
ikona karty 00:13 Vyloučení 20s Timothy Přibyl 10
4 Vojtěch Němec Gól 00:01 ikona míče 10:9

sociální sítě

Partneři