1. liga žen - semifinále 2
STP
PLZ
13. 4.
11:15
PLZ
STP
14. 4.
15:00
1. liga žen - semifinále 1
HRK
STR
13. 4.
12:20
STR
HRK
13. 4.
15:45
2. liga starších žáků
SLP
PLZ
13. 4.
13:00
OLO
PRE
13. 4.
14:10
PLZ
OLO
13. 4.
16:50
SLP
PRE
13. 4.
18:00
PRE
PLZ
14. 4.
08:30
SLP
OLO
14. 4.
09:40
1. liga starších žáků
HRK
DEC
13. 4.
13:30
STR
TAB
13. 4.
14:40
DEC
STR
13. 4.
16:50
HRK
TAB
13. 4.
18:00
DEC
TAB
14. 4.
08:50
HRK
STR
14. 4.
10:00
1. liga mladších dorostenek
STR
TAB
20. 4.
10:00
TAB
STP
20. 4.
13:30
STR
STP
20. 4.
15:45
1. liga starších dorostenců
STR
SLP
20. 4.
11:00
STP
PLZ
20. 4.
12:15
SLP
DEC
20. 4.
14:30
STR
STP
20. 4.
17:00
DEC
PLZ
20. 4.
18:15
STR
DEC
21. 4.
09:00
PLZ
SLP
21. 4.
10:15
DEC
STP
21. 4.
11:30
STR
PLZ
21. 4.
12:45
SLP
STP
21. 4.
14:00
30. 9. 2023 - 12:30, Pohár ČSVP mladších dorostenců
Aquapark Děčín, Oblouková 1400, Děčín
SKP Kometa Brno
2:7
(0:1, 1:1, 1:3, 0:2)
Ukončené utkání
Slávia Hradec Králové
Rozhodčí: Martin Košik , Jan Vychopeň

SKP Kometa Brno

Trenér: Jan Šťastný

Asistent trenéra: Martin Kunc

# P Hráč G V
1 B Adam Hošna 0 0
2 H Robin Prucek 0 0
3 H Josef Králík 0 0
4 H Samuel Masaryk 0 0
5 H Jakub Řezníček 0 0
6 H Šimon Šuppler 0 0
7 H Milan Němeček 0 1
8 H Martin Liba 0 0
9 H Martin Job 0 2
10 H Maxmilián Šmid 0 1
11 H Filip Kunc 1 0
12 H Martin Úlehla 1 0
13 H Vojtěch Procházka 0 1

Slávia Hradec Králové

# P Hráč G V
1 B Jiří Zalabák 0 0
2 H Štěpán Pavlát 1 0
3 H Josef Sedlák 0 0
5 H Radim Vildomec 1 0
6 H Jan Rothanzl 4 0
7 H Daniel Merenda 1 1
8 H Jan Hobza 0 0
9 H David Vojč 0 1
10 H Filip Rambousek 0 0
11 H Jan Macháček 0 0
12 H Ondřej Polák 0 0
13 H Vojtěch Brynda 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 01:55 Gól Daniel Merenda 7

2. čtvrtina

11 Filip Kunc Gól 05:05 ikona míče 1:1
9 Martin Job Vyloučení 20s 01:53 ikona karty
7 Milan Němeček Penalta 00:57 ikona karty
1:2 ikona míče 00:57 Gól Jan Rothanzl 6

3. čtvrtina

12 Martin Úlehla Gól 06:22 ikona míče 2:2
2:3 ikona míče 05:22 Gól Jan Rothanzl 6
2:4 ikona míče 04:49 Gól Radim Vildomec 5
2:5 ikona míče 04:07 Gól Jan Rothanzl 6
13 Vojtěch Procházka Vyloučení 20s 02:00 ikona karty
Time-out 01:50

4. čtvrtina

2:6 ikona míče 04:39 Gól Jan Rothanzl 6
ikona karty 04:27 Vyloučení 20s Daniel Merenda 7
Time-out 04:27
10 Maxmilián Šmid Vyloučení 20s 03:41 ikona karty
01:20 Time-out
2:7 ikona míče 00:33 Gól Štěpán Pavlát 2
ikona karty 00:17 Vyloučení 20s David Vojč 9
9 Martin Job Penalta 00:02 ikona karty

sociální sítě

Partneři