1. liga mladších žáků a žákyň
SLP
STP
25. 5.
10:00
STR
OLO
25. 5.
12:00
STP
STR
25. 5.
14:00
SLP
OLO
25. 5.
16:30
OLO
STP
26. 5.
09:00
SLP
STR
26. 5.
10:00
2. liga mladších žáků a žákyň
DEC
PLZ
25. 5.
11:00
BRN
PLZ
25. 5.
13:00
DEC
BRN
25. 5.
15:00
1. liga mužů - o 3. místo
SK Slavia Praha
UKVP Stepp Praha
25. 5.
17:30
UKVP Stepp Praha
SK Slavia Praha
31. 5.
20:00
1. liga mužů - finále
KPSP Kometa Brno
Asten Johnson Fezko Strakonice
25. 5.
18:35
Asten Johnson Fezko Strakonice
KPSP Kometa Brno
1. 6.
11:30
5. turnaj - Slávia Praha
SLP
STP
1. 6.
09:00
DEC
STR
1. 6.
09:45
HRK
STP
1. 6.
10:30
SLP
DEC
1. 6.
11:15
HRK
STR
1. 6.
12:00
STP
DEC
1. 6.
12:45
SLP
STR
1. 6.
13:30
DEC
HRK
1. 6.
14:15
STR
STP
1. 6.
15:00
SLP
HRK
1. 6.
15:45
1. liga mladších dorostenců
DEC
HRK
1. 6.
11:00
SLP
STR
1. 6.
12:15
STR
HRK
1. 6.
14:30
DEC
SLP
1. 6.
15:45
HRK
SLP
2. 6.
09:00
DEC
STR
2. 6.
10:15
2. liga starších žáků
PRE
OLO
8. 6.
00:00
BRN
SLP
8. 6.
00:00
OLO
BRN
8. 6.
00:00
PRE
SLP
8. 6.
00:00
1. liga starších dorostenců
DEC
STP
8. 6.
11:00
PLZ
STR
8. 6.
12:15
STP
BRN
8. 6.
14:00
DEC
PLZ
8. 6.
15:15
BRN
STR
8. 6.
16:30
1. liga starších žáků
TAB
STP
8. 6.
13:30
DEC
HRK
8. 6.
14:30
STP
DEC
8. 6.
16:30
TAB
HRK
8. 6.
17:30
4. 6. 2023 - 10:30, 2. liga mladších žáků a žákyň
Plavecký stadion Tábor, Kvapilova 2500, vnitřní bazén
SKP Kometa Brno
5:19
(2:0, 1:5, 1:8, 1:6)
Ukončené utkání
Slávia Hradec Králové
Rozhodčí: Adam Vaněk , Zuzana Nečasová

SKP Kometa Brno

Trenér: Zbyněk Nečas

Slávia Hradec Králové

Trenér: Jaroslav Hlávko

Asistent trenéra: Jiří Janeba

# P Hráč G V
1 B Dominik Koblížek 0 0
2 H Tobiáš Leden 3 0
3 H Lukáš Baše 1 0
4 H Karla Janebová 0 0
5 H Albert Janeba 5 0
6 H Michael Nymburský 1 0
7 H Jan Hobza 7 0
8 H Josef Homoláč 2 1
9 H Klára Vítová 0 0
10 H Erik Rambousek 0 0
11 H Nina Drexlerová 0 0
12 H Anna Myslíková 0 0
13 H Matěj Staněk 0 0
14 H Štěpán Ondra 0 0
15 H Mikuláš Myslík 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

8 Myroslava Glushko Vyloučení 20s 05:50 ikona karty
7 Tomáš Melichar Gól 05:22 ikona míče 1:0
7 Tomáš Melichar Gól 03:56 ikona míče 2:0

2. čtvrtina

2:1 ikona míče 03:24 Gól Jan Hobza 7
2:2 ikona míče 02:51 Gól Albert Janeba 5
7 Tomáš Melichar Penalta 02:21 ikona karty
2:3 ikona míče 02:21 Gól Jan Hobza 7
2 Radim Dvořáček Gól 01:58 ikona míče 3:3
3:4 ikona míče 00:55 Gól Tobiáš Leden 2
3:5 ikona míče 00:13 Gól Jan Hobza 7

3. čtvrtina

8 Myroslava Glushko Vyloučení 20s 05:50 ikona karty
3:6 ikona míče 05:48 Gól Jan Hobza 7
3:7 ikona míče 05:09 Gól Tobiáš Leden 2
3:8 ikona míče 04:40 Gól Albert Janeba 5
3:9 ikona míče 04:15 Gól Michael Nymburský 6
3:10 ikona míče 03:33 Gól Jan Hobza 7
3:11 ikona míče 02:54 Gól Josef Homoláč 8
3:12 ikona míče 02:41 Gól Josef Homoláč 8
3:13 ikona míče 01:35 Gól Albert Janeba 5
8 Myroslava Glushko Gól 00:16 ikona míče 4:13

4. čtvrtina

4:14 ikona míče 04:58 Gól Albert Janeba 5
4:15 ikona míče 04:23 Gól Jan Hobza 7
4:16 ikona míče 03:30 Gól Jan Hobza 7
4:17 ikona míče 03:01 Gól Albert Janeba 5
12 Daniil Bernshtein Vyloučení 20s 02:41 ikona karty
4:18 ikona míče 02:28 Gól Lukáš Baše 3
ikona karty 02:09 Vyloučení 20s Josef Homoláč 8
6 Martin Dvořáček Gól 00:21 ikona míče 5:18
5:19 ikona míče 00:07 Gól Tobiáš Leden 2

sociální sítě

Partneři