1. liga mužů - základní část
STR
OLO
24. 2.
17:00
STR
PRE
25. 2.
11:00
SLP
BRN
9. 3.
12:20
STP
BRN
9. 3.
19:30
21. 5. 2023 - 09:00, 1. liga starších žáků
Strakonice - Křemelka
Asten Johnson Fezko Strakonice
18:3
(3:2, 2:1, 6:0, 7:0)
Ukončené utkání
KVP Přerov
Rozhodčí: Martina Jeřábková , Adam Vaněk

Asten Johnson Fezko Strakonice

Trenér: Ondřej Šimek

Asistent trenéra: David Kříž

# P Hráč G V
1 B Ondřej Turčan 0 0
15 B Eliška Křížová 0 0
2 H Viktorie Váchalová 0 0
3 H Vojtěch Hajný 0 0
4 H Simona Grecová 0 1
5 H Adam Holzbauer 4 1
6 H Jolana Chodlová 2 0
7 H Tobin Bensch 1 0
8 H Marek Kulda 0 2
9 H Antonín Šimek 5 1
10 H Timon Bensch 2 0
11 H Tommy Bensch 3 0
12 H Lucie Koubová 1 1

KVP Přerov

Trenér: Jiří Otáhal

Asistent trenéra: Petr Přikryl

# P Hráč G V
1 B Lukáš Vilím 0 0
13 B Jakub Flajšar 0 0
2 H Jan Langer 0 1
3 H Filip Hriník 0 1
4 H Filip Otáhal 0 0
5 H Jan Stejskal 0 0
6 H Roman Tšpon 0 0
7 H Martin Příkazský 0 0
8 H Jakub Novotný 0 0
9 H Miroslav Netopil 0 0
10 H Yurii Mytsiuk 2 1
11 H Vítězslav Navrátil 1 0
12 H Adam Přikryl 0 1
14 H Ondřej Novotný 0 1
15 H Adam Kovář 0 0

Průběh utkání

1. čtvrtina

0:1 ikona míče 03:50 Gól Yurii Mytsiuk 10
ikona karty 02:11 Penalta Adam Přikryl 12
5 Adam Holzbauer Gól 02:11 ikona míče 1:1
5 Adam Holzbauer Vyloučení 20s 01:51 ikona karty
1:2 ikona míče 01:43 Gól Yurii Mytsiuk 10
6 Jolana Chodlová Gól 00:42 ikona míče 2:2
9 Antonín Šimek Gól 00:08 ikona míče 3:2

2. čtvrtina

9 Antonín Šimek Gól 06:04 ikona míče 4:2
8 Marek Kulda Vyloučení 20s 03:28 ikona karty
4:3 ikona míče 03:25 Gól Vítězslav Navrátil 11
Time-out 03:25
9 Antonín Šimek Vyloučení 20s 02:01 ikona karty
ikona karty 00:50 Vyloučení 20s Yurii Mytsiuk 10
11 Tommy Bensch Gól 00:45 ikona míče 5:3

3. čtvrtina

12 Lucie Koubová Vyloučení 20s 05:19 ikona karty
5 Adam Holzbauer Gól 04:53 ikona míče 6:3
ikona karty 04:28 Vyloučení 20s Ondřej Novotný 14
6 Jolana Chodlová Gól 03:45 ikona míče 7:3
9 Antonín Šimek Gól 03:10 ikona míče 8:3
9 Antonín Šimek Gól 02:30 ikona míče 9:3
ikona karty 02:02 Vyloučení 20s Filip Hriník 3
5 Adam Holzbauer Gól 02:00 ikona míče 10:3
11 Tommy Bensch Gól 01:13 ikona míče 11:3

4. čtvrtina

8 Marek Kulda Vyloučení 20s 06:16 ikona karty
ikona karty 05:52 Vyloučení 20s Jan Langer 2
10 Timon Bensch Gól 05:48 ikona míče 12:3
9 Antonín Šimek Gól 05:14 ikona míče 13:3
5 Adam Holzbauer Gól 04:20 ikona míče 14:3
11 Tommy Bensch Gól 04:01 ikona míče 15:3
10 Timon Bensch Gól 03:14 ikona míče 16:3
7 Tobin Bensch Gól 00:59 ikona míče 17:3
4 Simona Grecová Vyloučení 20s 00:32 ikona karty
12 Lucie Koubová Gól 00:01 ikona míče 18:3

sociální sítě

Partneři