1. liga mužů - základní část
STR
OLO
24. 2.
17:00
STR
PRE
25. 2.
11:00
SLP
BRN
9. 3.
12:20
STP
BRN
9. 3.
19:30
TURNAJ EU NATIONS ŽEN JIŽ TENTO VÍKEND V BRNĚ
Ženy
Reprezentace
LEN
28. 11. 2023

TURNAJ EU NATIONS ŽEN JIŽ TENTO VÍKEND V BRNĚ

Od pátku do neděle se v brněnském bazénu Za Lužánkami koná již třetí letošní turnaj EU Nations, tentokrát v kategorii žen. Do Česka zavítají další čtyři reprezentační výběry: Slovensko, Švédsko, Velká Británie a Wales. Týmy utvoří jednu skupinu, ve které odehrají utkání formou „každý s každým“. V neděli se pak třetí tým utká se čtvrtým o bronz, zatímco první nastoupí proti druhému v zápase o zlato. Celkem nás tedy čeká dvanáct utkání.

Program českého národního týmu se v pátek ponese v duchu soubojů s týmy z Britských ostrovů. Krátce po poledni nastoupí Češky proti Velké Británii a večer vyzvou Wales. V sobotu ráno svedou Češky souboj se Švédskem a večer je čeká derby se Slovenskem.

Zejména derby se Slovenskem či souboj s Velkou Británií slibuje napínavou podívanou, neboť právě tyto tři týmy postoupily na lednové ME v Nizozemsku. Výběry Británie a Slovenska na ME byly nalosovány do stejné skupiny, a tak i jejich vzájemný souboj může nastínit budoucí střet v Eindhovenu.

Všechny zápasy budou mít zajištěný live-stream a on-line zápis. Vše můžete sledovat na YouTube kanálu „české vodní pólo“ či na webu www.eunwp.eu.

DRŽÍME PALCE!!!

Češky, do toho!

 

P. S. V sobotu se navíc diváci ve stejném bazénu mohou těšit na reprízu loňského finále I. ligy mužů, kdy domácí Kometa Brno přivítá AJ Strakonice.

sociální sítě

Partneři