Seminář rozhodčích před novou sezonou
ČSVP
Rozhodčí
8. 9. 2020

Seminář rozhodčích před novou sezonou

2020-09-08

Posluchárny 3. Lékařské fakulty UK v Praze byly hostitelem tradičního školení rozhodčích před novým soutěžním ročníkem. ....

Seminář rozhodčích byl v před letošní sezonou obohacen o pravidla nového sportu kterým je Beach water polo, nebo po česku plážové vodní pólo :D Pro naše potřeby a i pro prezentaci byl oficiálně uznán název Beach water polo.  Jde o zjednodušenou verzi vodního póla s některými specifickými úpravami. Kompletní pravidla naleznete zde BEACH WATER POLO. Díky aktivitě předsedy svazu se podařilo zakoupit do všech klubů nová hřiště pro tento nový sport. A jelikož se na konci září 2020 uskuteční historicky 1. Mistrovství ČR byl Pravidlům a jejich výkladu dán výrazný prostor.

V průběhu školení byl kladen důraz na výstroj rozhodčího, Pravidla a výklad vodního póla, chování rozhodčího a jeho individuální příprava.  Nové oblečení a výstroj, kterou rozhodčí obdrželi na základě individuálních objednávek a za finančního přispění vedení ČSVP sjednotí všechny aktivní rozhodčího do jednotného vzoru a zajistí tak ustrojenost rozhodčích na všech úrovních soutěží.

sociální sítě

Partneři