Liga žactva U12 - 6. turnaj
SLP
STP
2
9
PLZ
TAB
1
6
OLO
DEC
12
9
TAB
STP
3
4
HRK
OLO
6
15
PLZ
SLP
4
8
DEC
HRK
10
4
STP
OLO
5
4
HRK
SLP
4
9
TAB
DEC
6
1
STR
PLZ
Zrušeno
1. liga staršího dorostu
OLO
STP
7
16
SLP
STR
13
11
STP
BRN
12
10
OLO
STR
11
15
SLP
BRN
7
12
STR
STP
11
20
OLO
BRN
8
18
STP
SLP
14
6
BRN
STR
13
9
OLO
SLP
15
5
SLP
BRN
28. 5.
13:15
STP
OLO
28. 5.
14:25
STR
SLP
28. 5.
15:35
STP
BRN
28. 5.
16:45
OLO
STR
28. 5.
17:55
SLP
STP
29. 5.
09:15
BRN
STR
29. 5.
10:25
OLO
SLP
29. 5.
11:35
STR
STP
29. 5.
12:45
BRN
OLO
29. 5.
13:55
1. liga starších dorostenek
HRK
STP
16
10
STR
STP
15
5
HRK
STR
6
11
1. liga mužů
BRN
STR
21. 5.
12:20
OLO
PRE
21. 5.
13:30
HRK
STR
21. 5.
18:00
PRE
OLO
21. 5.
18:45
SLP
STP
22. 5.
17:00
STP
SLP
22. 5.
20:30
2. liga mladších žáků a žákyň
OLO
HRK
21. 5.
16:00
TAB
PRE
21. 5.
17:00
TAB
OLO
22. 5.
08:00
HRK
PRE
22. 5.
09:00
PRE
OLO
22. 5.
11:00
HRK
TAB
22. 5.
12:00
1. liga mladších žáků a žákyň
STR
STP
22. 5.
09:00
SLP
DEC
22. 5.
10:00
DEC
STR
22. 5.
12:30
STP
SLP
22. 5.
13:30
DEC
STP
22. 5.
15:45
SLP
STR
22. 5.
16:45
1. liga žen
HRK
PLZ
22. 5.
10:00
STP
STR
22. 5.
11:15
HRK
PLZ
22. 5.
13:00
STP
STR
22. 5.
14:30
2. liga mužů
PLZ
STP
28. 5.
10:45
OPA
DEC
28. 5.
12:15
DEC
STP
28. 5.
15:30
OPA
PLZ
28. 5.
17:00
STP
OPA
29. 5.
09:30
DEC
PLZ
29. 5.
11:00
2. liga starších žáků a žákyň
TAB
STP
28. 5.
13:30
BRN
STR
28. 5.
14:30
STP
BRN
28. 5.
16:30
STR
TAB
28. 5.
17:30
STP
STR
29. 5.
08:45
TAB
BRN
29. 5.
09:45
Liga žactva U12 - 7. turnaj
STP
STR
28. 5.
13:50
SLP
HRK
28. 5.
14:35
TAB
DEC
28. 5.
15:20
OLO
PLZ
28. 5.
16:05

 FOTOGALERIE VODNÍHO PÓLA 

 

16/10/2021 
1. liga Mužů - Praha   Foto - Karel Dvořáček
09/10/2021 
EU NATIONS 2021 U17 women - Brno
  Foto - Karel Dvořáček
03/10/2021 
1.  liga Žen - Praha   Foto - Karel Dvořáček
17/07/2021 KUBO Cup 2021 - Děčín   Foto - Karel Dvořáček
19/06/2021
RESTART VODNÍHO PÓLA mladší a starší žáci - Děčín
  Foto - Karel Dvořáček
10/10/2020
Pohár předsedy ČSVP 2020   - Přerov
  Foto - Karel Dvořáček
20/09/2020
1. MČR Beach water polo - Praha
  Foto - Karel Dvořáček
18/07/2020
KUBO Cup 2020 - Děčín
  Foto - Karel Dvořáček
21/12/2019
Mladší dorost - Ústí nad Labem
  Foto - Karel Dvořáček
14/12/2019
Minipólo turnaj - Ústí nad Labem
  Foto - Karel Dvořáček
10/11/2019
InterCup 2019 - Přerov
  Foto - Karel Dvořáček
20/09/2019
EU Nations Club Women 2019 - Praha
  Foto - Karel Dvořáček
15/09/2019
EU Nations Club Men 2019 - Praha
  Foto - Karel Dvořáček
20/04/2019
EU Nations U17 - Brno
  Foto - Karel Dvořáček
17/02/2018
CZE vs CRO women KVA ME 2018 - Praha
  Foto - Karel Dvořáček
30/09/2017
Přerov Cup 2017 men - women - Přerov
  Foto - Karel Dvořáček
10/03/2017
Delfina Deustchland Cup U15 2017
  Foto - Karel Dvořáček
19/06/2016
EU Nations Women 2016- Praha
  Foto - Karel Dvořáček
13/06/2015
II. liga Mužů - Děčín
  Foto - Karel Dvořáček
21/04/2013
MT Juniorů Gorzow Wlkp.
  Foto - Karel Dvořáček
16/02/2013
II. liga mužů - Ústí nad Labem
  Foto - Karel Dvořáček
       

 

25. 4. 2022

KVA na ME U19 mužů

Všechny týmy, které byly považované za favority KVA, postoupily na Mistrovství Evropy mužů do 19 let ve vodním pólu, které se bude konat v září v Podgorici (MNE).

Konečné pořadí

Skupina A (Bukurešť): 1. Rumunsko 6, 2. Německo 3, 3. Bulharsko 0

Skupina B (Tbilisi): 1. Gruzie 7 (+21), 2. Turecko 7 (+14), 3. Ukrajina 3, 4. Litva 0

Skupina C (Košice): 1. Francie 12, 2. Slovensko 7 (+21), 3. Česko (–4), 4. Slovinsko 3, 5. Švýcarsko 0

Skupina D (Malta): 1. Nizozemsko 9, 2. Malta 6, 3. Velká Británie 3, 4. Finsko 0.

Z každé skupiny se kvalifikovali dva nejlepší hráči.

Ve skupině A nabídlo senzaci pouze utkání dvou postupujících týmů Německa a Rumunska – hostitelské Rumunsko svého rivala porazilo těsně 6:5.

Ve skupině B se představil tým Ukrajiny, který se musel připravovat na KVA v Maďarsku. Hned na úvod se potkaly Turecko a Ukrajina, která vedla tři čtvrtiny, ale Turci měli více energie na závěrečnou čtvrtinu, ve které vstřelili pět branek a zajistili si zásadní výhru. Poté Ukrajina uhrála remízu 14:14 s hostitelskou Gruzií, když Gruzínci dokázali 31 sekund vyrovnat a skončit první s lepším skére.

Gólový rozdíl rozhodl o druhém kvalifikačním umístění ve skupině C mezi rivaly Slovenskem a Českem. Češi se vrátili do utkání ze stavu 4:7, aby dokázali zachránit utkání a remizovali 7:7. Ale favorizovaní Slováci měli na konci turnaje mnohem lepší gólový rozdíl (+21 proti -4), což je poslalo za Francii na druhé místo, která vyhrála jednoznačně všechny čtyři utkání.

Nizozemsko ovládlo skupinu D a získalo tři snadná vítězství, zatímco hostitelská Malta hrála proti Velké Británii vyrovnané utkání, ale nakonec zvítězila 9:6.

Losování šampionátů proběhne na mimořádném kongresu LEN v Cascais (POR) dne 14. května. ME žen se bude konat 4. až 11. července v Netanyi (ISR), zatímco ME mužů se bude konat v Podgorici (MNE) 18. až 25. září.

25. 4. 2022

Los ME 2022 ve Splitu

Losování se konalo ve velkolepém prostředí v Diocletian's Place ve městě Split, hostitelském městě mistrovství Evropy ve vodním pólu v roce 2022.
Losování skupin ME se zhostili - první viceprezident LEN Josip Varvodic, prezident chorvatské federace WP Mladen Drnasin a legendární brankář, olympijský a mistr světa Josip Pavic – rovněž člen zlaté chorvatské strany v Záhřebu 2010, dále předseda LEN TWPC Angel Moliner a provozní manažer LEN Marco Birri.
Pokud jde o výsledek losování, vrcholem základních skupin mužského turnaje bude souboj olympijského vítěze Srbska a držitele titulu Maďarska, stejně jako bitva mistrů světa Itálie a Černé Hory. Hostitelské Chorvatsko má před sebou také těžkou výzvu, stříbrný olympijský tým Řecka. Nadcházející francouzský tým může dát těmto dvěma také těžké chvíle, zatímco nováček Izrael čeká těžké chvíle proti Srbům a Maďarům. Druhé Španělsko z roku 2020 může mít snazší postup, ale boj o další příčky bude napínavý mezi Rumunskem, Nizozemskem a Německem. 
V soutěži žen nabízí středomořské derby Itálie a Španělska – stejně jako na minulém ME v Budapešti. Ve druhé skupině si Maďarsko a Nizozemsko zopakují zápas o bronz z minulého ročníku. Řecko je také v této skupině, aby se po roce 2020 znovu střetlo s Maďary.

Mistrovství vypukne 27. srpna, finále žen je na programu 9. září a o titulu mužů se rozhodne 10. září.

Turnaj žen

Skupina A: Maďarsko, Nizozemsko, Řecko, Německo, Chorvatsko, Rumunsko 
Skupina B: Španělsko, Itálie, Francie, Srbsko, Izrael, Slovensko 

Turnaj mužů 

Skupina A: Černá Hora, Itálie, Gruzie, Slovensko 
Skupina B: Chorvatsko, Řecko, Francie, Malta 
Skupina C: Španělsko, Rumunsko, Nizozemsko, Německo 
Skupina D: Maďarsko, Srbsko, Izrael, Slovinsko 

sociální sítě

Partneři